Rekabet Kızıştı, FOX En Ünlü Ekran Yüzünü Show TV'ye Kaptırdı!

FOX TV ekranlarında yayınlanan TV dizisi Yasak Elma'dan ayrılan ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, Show TV'de yayınlanacak Üç Kuruş dizisine transfer oldu. Ayrıntılar da belli oldu.

Rekabet Kızıştı, FOX En Ünlü Ekran Yüzünü Show TV'ye Kaptırdı!
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2021 21:20

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'da canlandırdığı Şahika karakteriyle, diziye bambaşka hava katan Nesrin Cavadzade, yaşanan tartışmalar sonrasında 4. sezonun sonlarına doğru diziye veda etmişti. Diziden ayrıldığından beri uzun süre muhabirlerden kaçan ve sorularına yanıt vermeyen Cavadzade uzun süre gündemden düşmeyen Netflix Türkiye yapımı 'Bir Başkadır' dizisiyle izleyiciyle buluşmuştu.

Son olarak 'Bir Başkadır' ile ekranlara gelen güzel oyuncu, bir süredir dinleniyordu. Uzun süre dinlenme fırsatı yakalayan Cavadzade, birçok dizi teklifini de değerlendirme fırsatı buldu.

NGM Medya tarafından Kaderimin Oyunu dizisi için başrol teklifi alan oyuncu, bir başka projeye imza attı.

Ay Yapım tarafından hazırlanan Üç Kuruş isimli dizi için gelen teklifi kabul eden Nesrin Cavadzade, kariyeri için önemli bir adım attı. Pazartesi akşamları FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisi, eski oyuncuna rakip olacak.

94475.jpg

İçerde ve Çukur dizisinin ardından Üç Kuruş isimli dizi için kolları sıvayan Ay Yapım, yayın günü için Pazartesiyi seçti. Aynı gün yayınlanan ve iyi bir hayran kitlesi olan Yasak Elma dizisinden ödüllü oyuncu Cavadzade'yi başrol kadrosuna katan Ay Yapım rekabeti kızıştıracak.

Eski dizisine rakip olan oyuncu, kariyeri açısından önem taşıyacak bir aksiyon dizisine imza atmış olacak.

Eski dizisi ile rekabet etme fırsatı yakalayan Nesrin Cavadzade'ye başrolde, Uraz Kaygılaroğlu, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Aytaç Uşun ve Civan Canova eşlik edecek. Oyuncu kadrosu henüz tamamlanmayan Üç Kuruş dizisi için Ahmet Rıfat Şungar ve Ekin Koç ile görüşmeler devam ediyor.

Kaynak: Objektif Port - televizyongazetesi.com