Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı'nın Ayrıldıkları Öne Sürülüyor!

Yargı dizisinde yer alan Pınar Deniz ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yer alan Yiğit Kirazcı aşk yaşıyorlardı. İkilinin ayrıldıkları öne sürülüyor.

Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı'nın Ayrıldıkları Öne Sürülüyor!
Yayınlanma Tarihi : 09 Şubat 2022 22:07

Son dönemin iki başarılı oyuncusu adından sıkça söz ettiriyor. Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisinde Avukat Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz ile FOX TV ekranında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Avukat Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı'dan söz ediyoruz. İkilinin kısa bir süre önce aşk yaşadıkları ortaya çıkmıştı. Ancak gelen son haberler iyi değil.

Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı Ayrıldı mı?

Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisinin başarılı başrol oyuncusu Pınar Deniz, oyuncu sevgilisi Yiğit Kirazı ile bir süredir aşk yaşıyordu. Sık sık el el görmeye alışkın olduğumuz çiftin arasına kara kedi girdi.

16392.jpg

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberde Yargı dizisinin Avukat Ceylin'i Pınar Deniz ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Avukat Yıldırım'ı Yiğit Kirazcı'nın ayrıldığı ortaya çıktı. İkilinin birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmemesi ise magazin gündemine düşen ayrılık haberini güçlendirdi.

İkili Sessizliğini Koruyor

'Aşkın Kıyameti' adlı filmin çekimlerinde tanışan ikili yaklaşık 8 aydır aşk yaşıyordu. Ayrılık iddialarına ilişkin ikiliden henüz bir açıklama gelmedi ancak birbirlerini sosyal medya hesaplarında takip etmeyi bırakması iddiaları güçlendirdi.