Öykü Kareyel Bir Başkadır dizisinde başroldü.. Herkesi üzen haber geldi

Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır dizisi ilk sezonuyla fırtına koparmıştı. 2.sezon ne zaman gelecek merak edilirken Öykü Kareyel herkesi üzdü..

Öykü Kareyel Bir Başkadır dizisinde başroldü.. Herkesi üzen haber geldi
Yayınlanma Tarihi : 28 Eylül 2021 20:11

Kültür bakanlığı tarafından internet ortamında dolaşan tanıtım görüntüleri hatırlarsınız tepkiye yol açmıştı. Gerçek Türkiye'yi yansıtmıyor denilmişti.

Netflix ortamında yayınlanan bir mini dizi ise tam olarak Türkiye'nin aynası niteliğini taşıyordu. Dizide solcu bir aileden tutun da dindar bir aileye kadar herkes vardı.

Dizide zenginde vardı ve fakirde..

Üstelik öyle gecekondudan zengin olmak adına konaklara gelin giden kimselerde yoktu. Herkes yerli yerinde kalıyordu. Öyle kimsenin hayatının değişmesi öylesine kolayda değildi.

Ancak tutucu bir aileden çıkmış doktor hanım karakteri dikkat çekiyordu...

Öykü Kareyel dizinin başrol oyuncusuydu.. Uzun bir süredir TV ekranlarında olmayan Öykü Kareyel yeni bir diziyle ekrana dönüyor..

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ''Kaderimin Oyunu'' adlı dizide başrol oyuncusu olacak. Diğer başroller ise Akın Akınözü ve Sarp Apak olacak..

Bir başkadır adlı dizide Fatih Artman'la başrolü paylaşan Öykü Kareyel hayat verdiği Meryem karakteriyle adeta fırtınalar estirmişti. Dizi ödül bile almıştı. Milyonlarca kişi tarafından izlenen dizi adeta bir Türkiye gerçeğini yansıtıyordu:.

İKİNCİ SEZON NE ZAMAN?

Herkes dizinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak merak ederken En Son haber'de yayınlanan bir habere göre kötü haberi Öykü Kareyel verdi..

BİR BAŞKADIR YAYINLANMAYACAK

bir-baskadir-5-e1605521599731.jpg


Netflix ortamında yayınlanan ''Bir Başkadır dizisinin ikinci sezonu olacak mı?'' sorusuna yanıt veren Öykü Karayel, dizinin devam etmeyeceğini belirterek heyecanla bekleyenlerin umutlarını adeta yıktı...

Konuyla ilgili olarak Öykü Karayel, ''Çok emin konuşmayayım ama şu an için devam bilgisi yok bizde.'' açıklamasını yaparak herkesi adeta yıktı...

KAMPANYA BAŞLATILDI

Öte yandan Öykü Kareyel'in herkesi üzen bu açıklamasının ardından çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Netflix'e baskı yaparak dizinin yeni sezonunu yayınlamaları çağrısında bulundular.. Netflix yeni sezon onayı verecek mi vermeyecek mi bilinmez ama Bir Başkadır dizisi uzun süre hafızalarda yer almaya devam edecek görünüyor..

ÖYKÜ KAREYEL KİMDİR?

20 Ağustos 1990 yılında dünyaya gelen Öykü Kareyel Çemberlitaş Kız Lisesi mezunlarından olup henüz 2021 itibariyle 31 yaşındadır. Kenter Tiyatrosu'nda kısa bir eğitim alan Öykü Kareyel Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Öte yandan şarkıcı Can Bonomo ile evli olup Roman Bonomo adında bir çocuğu bulunmaktadır.

İlgili Haberler