Osman Sınav'ın Yeni Kurtlar Vadisi Dizisine 3 Oyuncu Daha Katıldı

Kurtlar vadisi dizisi kadar ses getirmesi beklenen Yalnız Kurt dizisi yakında ekranlarda olacak. Osman Sınav imzasını taşıyacak diziye üç oyuncu da dahil oldu..

Osman Sınav'ın Yeni Kurtlar Vadisi Dizisine 3 Oyuncu Daha Katıldı
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 21:11

Kurtlar vadisi dizisi yayınlandığı dönemde büyük etki yaratmıştı. Reyting sıralamasında Kurtlar Vadisi dizisi zirveyi hiç bir zaman bırakmamıştı.

Uzun yıllardır ekranda olmayan Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden döneceğine yönelik iddialar olsa da ne yazık ki bu iddialar doğru çıkmadı.

Ancak Osman Sınav'dan en az Kurtlar Vadisi dizisi kadar etkileyici bir dizi projesi geliyor.

Gazete Duvar'ın geçtiği habere göre Osman Sınav’ın yeni projesi 'Yalnız Kurt’un hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt Adlı Diziye Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay ve Murat Han gibi ünlü oyuncular da dahil oldu.

SET TARİHİ NE ZAMAN?


Öte yandan gelen bilgilere göre Osman Sınav'ın A TV için çekeceği Yalnız Kurt dizisinin kasım ayında sete çıkacağı öğrenildi.

Gelen bilgilere göre Proje Tasarımı ve Konsept Danışmanlığını Osman Sınav’ın üstlendiği, senaryo süpervizörlüğünü ise Şevket Dedelioğlu’nun yapacağı öğrenildi.

Yalnız Kurt adlı iddialı diziyi M. Çağatay Tosun yönetecek. Senaryo ekibi de belli oldu buna göre Diziyi Murat Koca ile Alper Erze'nin kaleme alacağı bildirildi.

Hasan Deniz Yaran’ın “Altay Kurtoğlu” rolüne hayat vereceği dizide, Cihan Ünal ise 'Davut Bahadır'ı karakterine hayat verecek.

Gelen son dakika transferleri ise büyük sürpriz oldu. Yalnız Kurt Adlı Dizinin kadrosuna son olarak 3 yeni isim daha katıldı.

Buna göre Yalnız Kurt dizisine Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay ve Murat Han gibi usta oyuncular da dahil oldu.

33-xqiz-cover-jpg.webp

Ayrıca karakteri de belli oldu. Dizide Damla Colbay 'Sare Türkmen', Murat Han ise 'Doğan Sakınma' karakterlerini canlandıracak.

KANALDA BELLİ OLDU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bir Zamanlar Çukurova gibi iddialı dizileri yayınlayan ATV iddialı dizinin yayınlanacağı kanal olacak.

Yalnız Kurt dizisinin ATV ekranında hangi gün yayınlanacağı da merak konusu olurken aynı kurtlar vadisi dizisi gibi pazartesi günleri yayınlanması bekleniyor..

KASIM DA SETE ÇIKACAKLAR

Dizi ekibinin ayrıca Kasım ayında sete çıkacağı öğrenildi. Yalnız Kurt dizisinin yayın tarihinin de Aralık ayının sonunda olması bekleniyor.

Şimdiden ATV ve yapım yönetimi oyuncu seçimlerine başladı bile.

Önümüzdeki günlerde Yalnız Kurt dizisinin ekibinde yer alacak diğer oyuncuların da duyurulması bekleniyor..