Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisindeki Gerçeği Açıkladı

atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi yeni sezona başlayamadı. Dizinin Kanal D veya Star TV ekranlarında yayınlanacağı iddia ediliyordu. başrol oyuncusu Oktay Kaynarca gerçeği açıkladı.

Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisindeki Gerçeği Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 31 Ekim 2021 16:17

ATV'de yaşanan gerilim sonrası Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi 7.sezona başlayamadı. 200.bölüm beklenirken dizi yayınlanmadı.

Yaşanan bu gelişme üzerine sosyal medyada dizinin Kanal D veya Star TV'de yayınlanacağına yönelik iddialar ortaya atıldı.

Ancak dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca bu haberleri yalanlarcasına tüm gerçeği açıklayan bir açıklama yaptı.

Mynet tarafından da geçilen o açıklamaya göre Oktay Kaynarca dizinin bir daha yayınlanmayacağını duyurdu.

Oktay Kaynarca tarafından yapılan açıklamada hayranlara da veda edildi.

Dizide İlyas karakterine hayat veren Oktay Kaynarca sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin finalini resmen ilan etti.

BAŞKA KANAL YOK

Oktay Kaynarca'nın açıklamasına bakıldığında dizinin başka bir kanalda yayınlanacağı iddiaları gerçeği yansıtmıyor.

Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Oktay Kaynarca açıklamasında"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…" ifadelerine yer verdi

640xauto.jpg

KANALA TEPKİ YAĞDI

Öte yandan atv'nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisini ekrana getirmemesi üzerine dizinin çok sayıda hayranı kanalı eleştiri yağmuruna tuttu. Yapım şirketi ve set ekibine de seslenen hayranlar dizinin başka bir kanalda da yayınlanmasını talep ettiler.

Ancak bu talepler de karşılık görmeyince final kaçınılmaz oldu

199 bölüm boyunca yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi Türk televizyon tarihindeki efsane dizilerden biri olma özelliğini taşıyordu.

ATV'nin Beklenmedik final haberiyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğramış oldular.