Oktay Kaynarca 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' Dizisi İçin Son Kararı Açıkladı

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeniden geri döneceği iddiaları ve baskısı devam ederken Oktay Kaynarca suskunluğunu bozdu. ATV'nin en çok izlenen dizisiyle ilgili perde arkasındaki gelişmeleri anlattı. İşte ayrıntılar...

Oktay Kaynarca 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' Dizisi İçin Son Kararı Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2021 19:35

ATV ekranlarında 6 sezon süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fırtınası 7. sezon başlamadan ekranlara veda etti. 7. sezon öncesinde kanal ve yapımcı şirket arasından yaşanan bir kriz hem dizi ekibini hem de hayranlarını üzen bir sona neden olmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 7. sezon 200. bölümü ile ekranlara gelmek için gün sayarken yapımcı şirket ve kanal arasından yaşanan sözleşme krizi, dizi ekibine katılan 12 yeni isim ve değişen hikayeye şans verilmeden yayından kaldırılmasına neden oldu.

Herkesin aklında 7. sezonun ilk bölümü ile başka bir kanalda veya dijital platformda mı edecek soruları yer alırken, dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve yönetmenin diziden ayrıldıklarını duyurmuştu. Ancak yine de merak edilen dizinin akıbetine ilişkin, dizinin 6 sezon boyunca başrolünü üstlenen Oktay Kaynarca'dan bir açıklama geldi.

Dizinin Akıbeti Belli Oldu

Oyuncu Kaynarca, kendisinin taraf olmadığının altını çizerek; kendisine herkesin dizi hakkında soru sorduğunu vurgulayarak, kendisine daha fazla soru sorulmamasını ve bu konular hakkında hiçbir cevap verme yetkisinin olmadığını ifade ederek, soruların muhatabının kendisinin olmadığını söyledi.

Ayrıca dizinin çekimlerinin durduğunu söyleyen oyuncu, şu anda herhangi bir çekim yapılmadığını ve çekilmeyeceğini de aktardı.

Dizinin akıbetinin oyuncular ve çalışanlarla ilgili olmadığını açık açık söyleyen oyuncu, dizinin hayran kitlesinden çok fazla mesaj aldığını da söyleyerek, dizi hayranları tarafından baskı altında olduğunu açıklamış oldu.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler