Okan Yalabık ve Funda Eryiğit Ses Getirecek Yeni Netflix projesinde buluştular

Oynadıkları çok sayıda TV dizisi ve filmle ses getiren Okan Yalabık ve Funda EryiğitNetflix platformunda yayınlanacak yeni film için buluştular..

Okan Yalabık ve Funda Eryiğit Ses Getirecek Yeni Netflix projesinde buluştular
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 15:57

Son olarak Hakan Muhafız dizisinde boy gösteren ikili yine ses getirecek bir projeyle başroldeler.

Türkiye'nin en sevdiği başarılı oyuncular arasında yer alan Okan Yalabık ve Funda Eryiğit, Berkun Oya'nın Netflix için çektiği filmde bir araya geldiler. Edinilen bilgiye göre platform üzerinden yayınlanacak filmin 2022 yılında Tüm dünyada aynı anda vizyonda olacağı belirtiliyor.

FİLMİN KONUSU NE OLACAK?

Söz konusu yapımda 1980'li yıllarda İç Anadolu'da bir çiftlik evinde hayatlarını devam ettirmekte olan ailenin fertlerinin yaşadıkları büyük bir acı üzerine göç hikayeleri konu edinecek.

Öte yandan filmde 30 yılın ardından hala geçmişin izlerini taşıyan çiftlik evine döndüklerinde ise yıllardır üstünü örtmüş olduklarını bir gerçeğin açığa çıkmasıyla şok yaşayacaklar.

Dram ve hüznün bir arada olduğu hikayede büyük şehrin ise yine İstanbul olması bekleniyor...

Okan Yalabık kimdir?

42 Yaşında olan Okan Yalabık Balıkesirli bir ailenin çocuğudur. Doğum tarihi ise 1978 yılıdır. 13 Aralık tarihinde doğan Okan Yalabık çok sayıda film ve dizide rol almıştır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Kadir Has Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi gibi okullarda almıştır. Türk sinema ve dizi oyuncusudur.

Funda Eryiğit Kimdir?

Doğum yeri Hollanda Olan Funda Eryiğit 36 yaşındadır. Aslen Samsun Bafralı olan Funda Eryiğit İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden, sonra da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olarak eğitimini tamamlamıştır. Türk sinema ve dizi oyuncusu olan Funda Eryiğit çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır.

Kaynak: Güneş - Objektif Port - Sadık Şimşek

İlgili Haberler