O Hayat Benim Dizisinin Yıldızı Ahu Sungur Geri Dönüyor

FOX TV ekranında yayınlanan O Hayat Benim dizisiyle geniş kitlelere adını duyuran Ahu Sungur bomba bir dizi projesiyle geri dönüyor. Ahu Sungur'un dizisiyle ilgili bilgileri TV100 paylaştı.

O Hayat Benim Dizisinin Yıldızı Ahu Sungur Geri Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 03 Şubat 2022 23:45

Birçok unutulmaz dizide rol alan Ahu Sungur son olarak FOX TV ekranında yayınlanan, başrollerini Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem'in paylatığı O Hayat Benim dizisinde Hülya karakterini canlandırmıştı.

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve 4 sezon süren O Hayat Benim dizisinin ardından uzun bir süre ekranlarda göremediğimiz Ahu Sungur, bomba gibi bir dizi ile ekranlara dönüyor.

Avşar Film'in yapımcılığını üstlendiği, Aytaç Çiçek'in yönetmen koltuğuna oturduğu 'Masum ve Güzel' dizisinde yer alacak Ahu Sungur, O Hayat Benim dizisinde kızı Müge karakterini canlandıran Bahar Şahin ile yıllar sonra tekrardan aynı projede bir araya gelecek.

Yetimhaneden çıkan iki genç kızın hayat hikayesini konu alan Masum ve Güzel dizisinde Mine Tugay, Sude Zülal Güler, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu ve Erkan Meriç gibi ünlü isimler de yer alacak.

İlk bölüm çekimi tamamlandıktan sonra yayınlanacak kanalın belli olacağı Masum ve Güzel'in yayın tarihi de henüz belli değil.

Ahu Sungur Kimdir?

5 Şubat 1981 tarihinde dünyaya gelen Ahu Sungur, Sihirli Annem dizisinin unutulmaz karakteri Avni'yi canlandıran Suat Sungur ile evlidir.

1999 yılında yayınlanan Ayrılsak Da Beraberiz dizisi ile televizyon dünyasın adım atan oyuncu, Dadı, Arka Sokaklar, Binbir Gece, Adını Feriha Koydum ve Umutsuz Ev Kadınları gibi başarılı dizilerde yer aldı.