Nurgül Yeşilçay'ın Son Nefesime Kadar Dizisinin Hikayesiyle İlgili İlk Bilgiler Geldi

FOX TV ekranında yayınlanacak olan başrollerinde Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı diziyle ilgili ilk bilgiler geldi.

Nurgül Yeşilçay'ın Son Nefesime Kadar Dizisinin Hikayesiyle İlgili İlk Bilgiler Geldi
Yayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2022 23:26

Yakında FOX TV ekranında yayınlanacak olan Son Nefesime Kadar adlı dizinin hikayesi ortaya çıktı.

başrollerini nurgül yeşilçay ile emre kınay'ın paylaşacağı son nefesime kadar, dram yüklü hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. henüz yayın tarihi belli olmayan dizinin 13. bölümüyle ekranlara veda edecek elkızı dizisinin yerine geleceği iddia ediliyor. şubat ayının ilk haftasında yayınlanması planlanan dizinin hikayesi ise şimdiden çok beğenildi.

Son olarak Kefaret dizisinde yer alan Nurgül Yeşilçay, dram türünde yer aldığı projeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Yeşilçay, bu kez iki çocuğundan birisini kaybetmiş ve psikolojik sorunları olan bir polis karakterine hayat verecek.

Nurgül Yeşilçay'ın Karakter Profili Belli Oldu

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, çok yakında FOX TV ekranında yayınlanacak Son Nefesime Kadar dizisinde başrolü Emre Kınay ile paylaşacak.

Dizide iki çocuğundan birisini kaybetmiş ve psikolojik sorunları olan bir polis karakterine hayat verecek olan Yeşilçay, Mihre adıyla seyirci karşısına çıkacak.

Daha önce de birçok dram projesinde yer alan Yeşilçay'ı ev kadını rolünde görmeye alışkın olan seyirci bu sefer farklı bir karakter ile yüz yüze gelecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com