Nurgül Yeşilçay'ın Döneceği Yeni dizi! Kanalı bile duyuruldu

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Nurgül Yeşilçay son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisinde yer alıyordu. Dizi final yapınca setlerden uzak kalan Nurgül Yeşilçay yine FOX TV'de yayınlanacak yeni bir diziyle setlere dönüyor..

Nurgül Yeşilçay'ın Döneceği Yeni dizi! Kanalı bile duyuruldu
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 23:20

Türk dizi oyuncuları arasında Nurgül Yeşilçay efsane isimlerden biri olarak yer alıyor. Genelde dram dizilerinde oldukça başarılı performans sergileyen Nurgül Yeşilçay sinema ve televizyon dünyasının en çok sevilen isimleri arasında da yer alıyor.

İkinci Bahar ve Melekler Adası gibi dizilerle kariyerine başlayan Nurgül Yeşilçay sonrasında onlarca dizi ve filmde yer almıştı.

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Kefaret adlı dizide yer alan Nurgül Yeşilçay en az Star TV ekranlarındaki Paramparça dizisinde gösterdiği performans kadar muhteşem bir performans sergilemişti.

Uzun bir süredir setlerden uzak kalan Nurgül Yeşilçay'ın yeniden setlere döneceği ve bir anlaşma yaptığı da öğrenildi.

Televizyon gazetesinin geçtiği habere göre: Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay yeni bir dizide yer almak için Pastel Film ile anlaşmaya vardı..


Nurgül Yeşilçay henüz ismi basınla paylaşılmayan ve karar aşamasında olan projeyi kabul etti ve bu yeni dizi yine Fox TV ekranında yayınlanacak.

Gelen son bilgilere göre Nurgül Yeşilçay’ın aynı ekranda yeni sezonda yine izleyici karşısına çıkacağı dizinin hazırlıkları da tüm hızıyla devam ediyor.

Oyuncu seçiminin devam ettiği belirtilirken FOX TV'de yayınlanacak dizinin yine dram yapımı olacağı bilgisi geldi.. Nurgül Yeşilçay bir yandan da tiyatro faaliyetlerine devam ederken ekran yolculuğunu da kaldığı yerden FOX ekranında sürdürecek...

Titiz bir süreçten geçen yeni dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmenlerden Deniz Dikilitaş yer alacak..

Öte yandan Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı dizide final yapan Kefaret dizisinden de bazı usta isimlerin yer alacağı konuşuluyor.