Nurgül Yeşilçay herkesi yıkmıştı. Sevindiren haber geldi

Son olarak FOX ekranlarında yayınlanan TV dizisi Kefaret'te başrol olan Nurgül Yeşilçay yeni dizisiyle geri dönüyor..

Nurgül Yeşilçay herkesi yıkmıştı. Sevindiren haber geldi
Yayınlanma Tarihi : 06 Ekim 2021 14:11

Ekranların sevilen ismi Nurgül Yeşilçay hayranlarını sevindirecek bir dizi projesiyle geri dönüyor. ATV ekranlarında yayınlanan Melekler adası dizisiyle ünlenen Nurgül Yeşilçay sonrasında çok sayıda dizi ve filmde rol almıştı.

Özellikle Star TV ekranlarındaki Paramparça dizisindeki Gülseren karakteriyle herkesin hayran kaldığı bir isim olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda ettiği öne sürülen Nurgül Yeşilçay'dan sevindiren bir haber geldi.

TV100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın yayınladığı habere göre Nurgül Yeşilçay geçmişte “Ezo Gelin” dizisini beraber çektiği Pastel Film ile yeni bir dizi için prensipte anlaşmaya vardı.

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay geçtiğimiz aylarda FOX TV ekranında final yapan “Kefaret”in ardından yeni bir dizi daha çekecek. Nurgül Yeşilçay şimdilerde “Kim Bu Aile” filminde Cengiz Bozkurt’la başrolü paylaşıyor.

Usta oyuncu geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu bir röportajda “Filmin ardından tiyatro yapacağım” açıklamasında bulunmuş ve herkesi üzmüştü. Bu üzücü haberin ardından iyi haber geldi. Nurgül Yeşilçay yeni dizisiyle ekrana geri dönüyor..

Nurgül Yeşilçay geçmişte “Ezo Gelin” dizisini beraber çektiği Pastel Film ile anlaşmaya vararak etkileyici bir diziyle yeniden seyirci karşısında olacak. Öte yandan Nurgül Yeşilçay’ın başrollerinde yer alacağı uyarlama olduğu öğrenilen yeni dizisinin detayları da yakında basınla paylaşılacak.

45 yaşında olan Nurgül Yeşilçay oynadığı çok sayıda dizi ve filmle fırtınalar estiren bir isim. Yeni dizisinde de kuşkusuz yine zirveye oturacağı kesin