Netflix’in Kulüp Dizisinden 2. Sezon Müjdesi Geldi! Tarih Resmen Duyuruldu

Netflix platformunda yayınlanan Kulüp dizisi çok sevildi. FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde de rol alan Gökçe Bahadır'ın başrol oyuncusu olduğu Kulüp dizisinin ikinci sezonuyla ilgili bilgiler geldi.

Netflix’in Kulüp Dizisinden 2. Sezon Müjdesi Geldi! Tarih Resmen Duyuruldu
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 23:50

Netflix'te yayınlanan Kulüp, yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi görmeye devam ediyor. Türkiye'de en çok izlenenler arasında adını ilk sıraya yazdıran dizi hakkında izleyicilerini sevindiren bir haber de geldi.

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Seren Yüce ve Zeynep Günay Tan'ın oturduğu, senaristliğini ise Savaş Korkma ve Toprak Karaoğlu'nun üstelendiği Kulüp dizisi geçtiğimiz Cuma günü Netflix'te yayınlandı. 1950'li yıllarda Beyoğlu gece hayatının perde arkasını ve İstanbul'daki sefaradların hikayesine deyinin Kulüp dizisinin başrollerinde ise Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Fırat Tanış, Salih Bademci, Metin Akdülger ve Asude Kalebek yer aldı.

Sadece başrol oyuncuları değil, kostüm, dekor ve müzikleriyle de izleyicileri büyüleyen dizide en çok dikkat çeken karakter Selim Songür oldu. Salih Bademci'nin hayat verdiği Selim Songür karakteri sosyal medyada da en çok konuşulan isim oldu.

Altı bölümden oluşan dizinin sonu izleyicilerin beklemediği ve adeta tadı damaktan kalan cinsten oldu. Ancak Netflix, dizi hayranlarına müjdeyi verdi. Netflix'ten yapılan açıklamaya göre, dizinin ikinci sezonu için imzalar çoktan atılmış. Öte yandan dizinin yayınlanacak ikinci sezon çekimleri ise birinci sezonla birlikte aynı zamanda yapılmış. Ancak ikinci sezon hali hazırda prodüksiyon aşamasındaymış.

Dizinin ikinci sezonu 2022 yılının Kasım ayında Netflix'te yayınlanacak. Fakat ikinci sezon, birinci sezon kadar uzun olmayacak. 5. bölüm olarak belirlenen ikinci sezon izleyicileri biraz üzecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port