Netflix'in Kulüp dizisi FOX TV'ye yaradı! Beklenmedik bir gelişme yaşandı

Gökçe Bahadır'ın da başrollerinde yer aldığı Netflix platformunda yayınlanan Kulüp dizisi FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin reytinglerini yükseltti. Ezgi Mola'nın TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisi bu durumdan tedirgin oldu..

Netflix'in Kulüp dizisi FOX TV'ye yaradı! Beklenmedik bir gelişme yaşandı
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 21:53

Kulüp dizisi Netflix için büyük bir yükseliş sağladı. Türkiye'nin en kaliteli dönem dizilerinden biri olan Kulüp dizisi 6 bölüm olarak ilk sezonuyla vizyonda..

Dizi sadece Türkiye'de değil dünyanın dört bir yanında da büyük ilgi gördü.

Hemen hemen her gün milyonlarca kişinin izlediği Kulüp dizisi popülerliğini artırırken bu durum FOX TV'deki bir dizinin daha patlama yapmasına neden oldu.

Kulüp dizisinde ana karakterlerden biri olan başrol oyuncusu Gökçe Bahadır '' Matilda'' karakterini canlandırıyor.

Matilda karakterini çok seven seyirciler Gökçe Bahadır'ın FOX TV Ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisini de izlemeye başladılar.

Dizi ilk bölümlerde oldukça düşük reyting alırken Ezgi Mola ile Merve Dizdar'ın başrollerindeki TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin çok gerisinde yer alıyordu.

Ancak Kulüp dizisindeki Matilda karakterine hayat veren Gökçe Bahadır'ın performansı FOX için adeta büyük bir mucize oldu.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi şimdilerde ikinci sıraya yerleşmiş durumda. Gelecek hafta ise Masumlar Apartmanı dizisinin milli maç nedeniyle yayınlanamayacak olmasından dolayı 1.sıraya oturması bekleniyor.

Kulüp dizisi FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin önünü açarken TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisinin seyirci kaybetmesine neden olacak görünüyor..

Gerek Masumlar Apartmanı gerekse Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Salı Akşamları ekrana geliyor..