Netflix'in En Çok İzlenen Komedi Dizisi! Yıllar Geçse de İlgi Hiç Bitmiyor

Netflix platformunda yayınlanan Seinfeld, en çok izlenen komedi dizilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Dizideki karakterlerin ise her biri seyirciyi neredeyse gülme krizine sokuyor.

Netflix'in En Çok İzlenen Komedi Dizisi! Yıllar Geçse de İlgi Hiç Bitmiyor
Yayınlanma Tarihi : 04 Nisan 2022 19:01

5 Temmuz 1989 tarihinde ilk bölümü ile NBC'de yayınlanmaya başlayan Seinfeld, toplamda 9 sezon 180 bölüm yayınlandı. Dönemine damga vuran dizi, 14 Mayız 1989 tarihinde son bölümü ile ekrana gelmesine rağmen 2002 yılında 'TV Guide' dergisinde gelmiş geçmiş en iyi Amerikan TV şovu seçildi. Peki Seinfeld'i bu kadar çok özel yapan neydi?

Seinfeld Hakkında Her Şey

Emmy Ödüllü Seinfeld, ünlü komedyen Jerry Seinfeld ve Larry David'in yaratıcılığını üstelendiği ve başrol oyuncusu Jerry Seinfeld'in soy adını alan dizi, her biri farklı düşünce yapısına ve hayata bakış açısına sahip 4 yakın arkadaşın günlük maceralarını konu alıyor.

Jerry'nin komşusu Cosmo Kramer, eski sevgilisi ve yakın arkadaşı Elaine Benes ve lise yıllarından en yakın arkadaşı George Costanza arasında geçen dizi, gündelik hayatta karşılaştıkları durumları alaya alan bir sitcom.

Netflix'te yayınlanan Seinfeld, günümüzde hala en çok izlenen sitcomların başında geliyor. Ayrıca dizide yer alan oyuncuların devamlılığı ise dikkat çekiyor. 4. sezonda diziye giren konuk oyuncunun, bir şekilde 6. sezonda da görmek izleyenlerin hoşuna gidiyor.