Netflix 'You' dizisi için şaşkına çeviren bir karar aldı! 4.Sezon tarihi belli oldu

Netflix platformunda yayınlanan ve fırtınalar estiren 'You' dizisiyle ilgili flaş bir karar alındı. Dizinin 4.sezonu olacak mı belli oldu..

Netflix 'You' dizisi için şaşkına çeviren bir karar aldı! 4.Sezon tarihi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 01:45

Netflix yayınladığı çok sayıda diziyle Türk seyircisini etkilemeyi başardı. Netflix platformunda yayınlanan dizilerin büyük bir bölümü neredeyse izleyiciler tarafından aynı gün içerisinde tüketiliyor.

Bugün üçüncü sezonuyla vizyonda olan psikolojik gerilim dizisi You'nun dördüncü sezonu olup olmayacağı çok merak ediliyordu.

Konuyla ilgili Netflix bir açıklama yaparak dizinin dördüncü sezon onayı aldığını açıkladı.

Gelen bilgilere göre Dördüncü sezon onayını alan dizinin bugün tüm bölümleriyle gösterime girecek üçüncü sezonu, Kuzey Kaliforniya'ya taşınan ve artık çocuk sahibi olan Joe ile Love Quinn'in çevrelerindeki yeni insanlarla yaşadıkları hikayeyi anlatacak.

Dünyanın dört bir yanından büyü bir merakla izlenen Dizide, Joe Goldberg'i canlandıran Penn Badgley ve Love Quinn'i oynayan Victoria Pedretti'ye Shalita Grant, Tati Gabrielle, Saffron Burrows, Travis Van Winkle, Scott Speedman, Dylan Arnold, Michaele McManus gibi isimler dünyaca ünlü oyuncularda eşlik edecek.

Dizinin dördüncü sezon onayıyla ilgili Box Office Türkiye'nin haberine göre, dizinin, New York'ta yaşayan Joe Goldberg isimli bir kitapçının dükkanına gelen Guinevere Beck'e aşık oluşu ve ona takıntılı hale gelişini anlatan ilk sezonu, Caroline Kepnes’in aynı isimli roman serisinden uyarlanarak hayata geçirilmişti.

Öte yandan You'nun ikinci ve üçüncü sezonları ise kitap serisinin ikinci eseri olan 'Hidden Bodies' adlı romandan ekrana uyarlandı ve başarılı bir şekilde çekildi. Dünyanın dört bir yanından izlenen Netflix'ten onayı alan dördüncü sezonun ise serinin bir sonraki kitabı olan 'You Love Me'den ekranlara uyarlanacağı bildirildi..

YOU DİZİSİNİN SEZONLARI KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞUYOR?

1.Sezon 10 bölümden oluşmaktadır

2.Sezon 10 bölümden oluşmaktadır.

3.Sezon 10 bölümden oluşmaktadır.

4.SEZON KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK?

Netflix platformunda yayınlanan 'You' dizisinin 4.sezonu da büyük bir ilgiyle merak edilirken dördüncü sezonun da 10 bölümden oluşacağı tahmin ediliyor.

Geleneği bozmayacak olan yapım şirketi ilk üç sezonda olduğu gibi 4.sezonda da 10 bölüm oluşturacak.

YOU 4.SEZON NE ZAMAN EKRANDA OLACAK?

Öte yandan merak edilen başka bir detaysa You dizisinin 4.sezonunun ne zaman yayınlanacağı. Edinilen bilgilere göre dizinin 4.sezon çekimleri 2022 yılı içerisinde tamamlanacak. Ve 2022 yılının Ekim ayında dizi vizyonda olacak.. Öte yandan Netflix resmi hesabından da 4.sezona ilişkin bir video paylaşıldı.