Netflix Dizisi Aşk 101’in Yeni Sezon Tarihi Nihayet Açıklandı! Başlıyor..

Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisi büyük ilgi görmüştü. Yeni sezon tarihi merakla beklenirken sevindiren haber sonunda geldi. İşte ayrıntılar...

Netflix Dizisi Aşk 101’in Yeni Sezon Tarihi Nihayet Açıklandı! Başlıyor..
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 23:59

Netflix'te yayınlandığı ilk günden bu yana ses getirmeye devam eden ve çok beğenilen gençlik dizisi Aşk 101'in merakla beklenen 2. sezon yayın tarihi belli oldu.

Genç oyuncuları ve oldukça dinamik senaryosuyla dikkatleri ilk günden beri üzerine çeken Aşk 101'in 2. sezonu 30 Eylül'de Netflix'te yayınlanacak.

Başrollerini Kubilay Aka, İpek Yazıcı, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Pınar Deniz, Selahattin Paşalı ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Aşk 101 dizisinin ilk sezonun üzerinden bir hayli zaman geçmişti. Herkes ikinci sezonu merakla beklerken Alina Boz'un yaklaşık altı ay önce sete veda fotoğrafı paylaşması, dizi hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ancak o zamandan bu yana ne Netflix ne de dizi oyuncuları yeni bir paylaşımda bulunmamıştı. Geçtiğimiz ay ikinci sezonun yayın tarihi açıklanması, diziyi yine bomba gibi gündeme taşıdı.

Beklenen Oldu ve Resmi Tanıtımı Yayınlandı

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan bir grup lise son sınıf öğrencisinin aşk, sisteme direniş ve geçiş sürecini anlatan Aşk 101 dizisinde, izleyiciyi büyük değişikler bekliyor.

İlk sezonda lise öğrencisi olan genç oyuncular, ikinci sezonda yetişkinliğe adım atmış olacak. Ayrıca sürpriz bir transferi de yeni sezonda göreceğiz. ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'de Aybike karakterine hayat veren Melis Minkari, Aşk 101 dizisinin ikinci sezonunda izleyiciyle buluşacak.

Aşk 101, ilk sezondan daha farklı bir hikaye ve yeni oyuncularla izleyicilerin adeta başını döndürecek.

Merakla Beklenen Aşk 101 2. Sezon Resmi Tanıtım

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port