Nesrin Cavadzade Geri Dönüyor Yasak Elma Dizisi Çok Karışacak

Yasak Elma dizisinden ayrılan oyuncu Nesrin Cavadzade Show TV ekranlarında yayınlanacak Üç Kuruş dizisiyle setlere dönüyor. Nesrin Cavadzade'nin dönüşü Yasak Elma dizisini derinden etkileyecek. Çünkü her iki dizide aynı gün ekrana geliyor.

Nesrin Cavadzade Geri Dönüyor Yasak Elma Dizisi Çok Karışacak
Yayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2021 22:20

FOX TV'nin uzun soluklu dizisi Yasak Elma, Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz iki haftadır tüm kategorilerde birincilik elde eden dizide gördüğümüz farklılıklar hem seyirciyi memnun etti hem de reytingleri yükseltti.

Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma ekibi bir yemekte bir araya geldi. Dizinin başarısını kutlayan ekibin mutluluğu fazla sürmeyecek gibi duruyor. Çünkü Pazartesi akşamlarının lideri Yasak Elma dizisine iki zorlu rakip geliyor. Show TV'nin Çukur dizisinin devamı olarak yayınlayacağı Üç Kuruş dizisi 1 Kasım Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Üç Kuruş, hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile Çukur'un birinciliğini devam ettirmesi bekleniyor.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un yer aldığı dizi de Nesrin Cavadzade'de yer alacak. Cavadzade, 4 sezon boyunca yer aldığı Yasak Elma dizine de rakip olacak. Geçtiğimiz sezon yönetmen ile anlaşmazlık yaşadığı gerekçesiyle seti terk edince dizinin yapımcısı MEDYAPIM tarafından hikayeden çıkarılmıştı.

Diziden ayrılmasının ardından hiçbir açıklama yapmayan Cavadzade, yaz sezonu boyunca setlerden uzak kalarak dinlenmişti. Ancak eski dizisine rakip olacak bomba bir dizi ile setlere dönüş kararı aldı.

Şu sıralar birincilik sevinci yaşayan Yasak Elma'nın mutlu günlerini bitirecek bir dizi ile setlere dönen oyuncu, ayrıca Üç Kuruş'ta başrolde yer alacak. Dizinin daha ilk bölümden birincilik elde etmesi kimseyi şaşırtmayacaktır.

Önümüzdeki günlerde aynı gün yayınlanacak Üç Kuruş ve Yasak Elma dizilerinin rekabetini hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port