Neslihan Atagül'den gelen son haber sevenlerini üzdü

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde başrol oyuncusu olan Neslihan Atagül aldığı son kararla sevenlerini üzdü. TRT1'deki Masumlar Apartmanına geçecek iddiası doğru çıkmamıştı. TV8 dizisini de kendisi kabul etmedi

Neslihan Atagül'den gelen son haber sevenlerini üzdü
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2021 00:06

Neslihan Atagül Türk televizyon tarihinin en başarılı oyuncularından biri. Epey bir seveni var. Geçtiğimiz haftalarda TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine Han karakterinin eski nişanlısı Ceylan olarak gireceği öne sürülmüş ancak bu iddialar doğru çıkmamıştı.

Şimdilerde ise Neslihan Atagül'ün başka bir dizide yer alacağı konuşuluyordu. Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde başrol olan Neslihan Atagül bu dizide başarılı bir performans sergilemişti.

Televizyon gazetesi ve TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş bugün Neslihan Atagül'le ilgili son kulis bilgilerini paylaştı. Ancak gelen bu haber sevenlerini üzecek türdendi.

Neslihan Atagül bilindiği gibi Sefirin Kızı dizisinden sağlık sorunlarını gerekçe göstererek ayrılmıştı. Bu ayrılıktan sonra uzun bir süredir dinlenen Neslihan Atagül geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu bir röportajda yeni projeler için kendisini hazır hissettiğini açıklamıştı.


Çok sayıda yapımcıdan teklif alan Neslihan Atagül'e son olarak TV8'ten bir teklif gittiği öğrenildi. TV8 ekranlarında yakında Yalı Çapkını isimli bir dizi yayınlanacak. Bu dizinin başrol oyuncusu olarak Neslihan Atagül düşünülüyordu. Gazeteci Birsen Altuntaş bu teklifle ilgili detayları araştırdı ve yanıtın olumsuz olduğunu öğrendi. Güzelliğiyle ve performansıyla büyük beğeni olan Neslihan Atagül'ün bu teklifi kabul etmediği öğrendi. Neslihan Atagül'ü seven hayranları gelen bu habere çok üzüldüler. Çok sayıda hayranı onu tekrar setlerde ve ekranda görmek istiyor.

Öte yandan iddialara göre Neslihan Atagül'ün tercihinin eşi Kadir Doğulu'nun hazırlamış olduğu bir dijital projede yer almak olacağı yönünde bilgiler de var..

YALI ÇAPKINI DİZİSİNDE ERKEK BAŞROL KİM?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanacak Olan Yalı Çapkını dizisinin erkek başrol oyuncusu da belli oldu. Çağatay Ulusoy başrol oyuncusu olarak yer alıyor. Kadın başrol oyuncusu olarak Neslihan Atagül düşünülüyordu. Ancak o bu teklifi kabul etmedi. Öte yandan Neslihan Atagül'ün teklif etmediği bu rolün Serenay Sarıkaya'ya gideceğine yönelik iddialarda var.

İlgili Haberler