Necati Şaşmaz Sektör Değiştiriyor! Yeni İşini Özel Olarak Duyurdu

Kurtlar Vadisi dizisinin yıldız oyuncusu Necati Şaşmaz setlere ne zaman dönecek bilinmez ama sektör değiştirmeye hazırlandığı ortaya çıktı. Oyuncu Necati Şaşmaz yeni işini duyurdu.

Necati Şaşmaz Sektör Değiştiriyor! Yeni İşini Özel Olarak Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 10 Mart 2022 20:24

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile ünlenen Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Filistin ve Kurtlar Vadisi Vatan devam projeleriyle son olarak 2017 yılında ekranlara geldi.

Kara Kutu ve Nöbet dizilerinin de yapımcılığını üstelenen ünlü oyuncunun ne zaman setlere döneceği merak ediliyordu. Hayranlarını sevindiren müjdeyi ise İbo Show programında duyurmuştu. Ancak planları farklıymış.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, müziğe merak sardığını açıklayarak bir sonraki projesine dair ip ucu vermiş oldu.

Necati Şaşmaz'dan Beklenmedik Çıkış

Geçtiğimiz günlerde bir restoran çıkışınca Muazzez Ersoy ile magazin muhabirlerinin kameralarına yakalanan oyuncu Şaşmaz, 'Sizi uzun zamandır göremiyoruz, neler yapıyorsunuz şu sıralar?' sorusuna; 'Birkaç tane parçam var, onları paylaşıyorum. Eğer Muazzez Hanım beğenirse birini onun söylemesini isterim. Kendim de seslendirmeye çalışacağım. Bir de yazdığım ve okuduğum senaryolar var, onlarla ilgileniyorum.' dedi.