Murat Soner Haklı Çıktı FOX TV'nin Bir Dizisi Daha Final Kararı Aldı

Yayınladığı dizi eleştirileriyle bilinen Murat Soner aylar önce FOX TV'de yer alan bir TV dizisini yerden yere vurmuştu. O dizi de şimdi final yapıyor

Murat Soner Haklı Çıktı FOX TV'nin Bir Dizisi Daha Final Kararı Aldı
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2021 17:33

Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla dikkat çeken Murat Soner'in sert sözlerle eleştirdiği FOX TV dizisi final yapıyor.

Henüz daha yeni başlamış olan Son yaz dizisi ancak 26 bölüm dayanabildi. Başarılı kadrosuyla dikkat çeken dizide reyting düşüşü devam edince kanal yönetimi diziye final yaptırmak zorunda kaldı.

Televizyon Gazetesi tarafından derlenen habere göre: Kısa süre önce daha yeni yayınlanmaya başlayan Uzak Şehrin Masalı için final kararı alan Fox TV’den yeni bir final kararı daha gelmiş oldu. Ve 26 bölümdür ekranda olan Fox TV’nin çok sevilen dizisi Son Yaz’ın final yapmasına karar verildiği duyuruldu..


TV100 Ekibinde yer alan Gazeteci Birsen Altuntaş imzalı özel haberde, final kararının ekibe duyurulduğu da belirtildi. Söz konusu Habere göre başrollerinde Hafsanur Sancaktutan ve Alperen Duymaz’ın bulunduğu Son Yaz, 26. bölümüyle seyirciye veda edecek.

İKİNCİ SEZONA YENİ BAŞLAMIŞTI

956731-0.jpg

Geçtiğimiz sezon oldukça büyük ilgi gören dizi iyi reytingler de almaya başlamıştı. İkinci sezona başlayınca hikaye değişikliğine gidince beklenen ilgiyi görmedi.. Dizi her geçen gün reyting kaybederken kanal daha fazla devam ettirmek istemedi.

REYTİNG KAYGISI MI YOKSA BAŞKA PROJELER Mİ?

Öte yandan Son yaz dizisinin final yapmasının arkasındaki nedenin dizi fabrikası gibi çalışan FOX TV'nin yeni projeleri olması gösterildi. Kanalın elinde birden çok dizi projesi var. Bir çoğunun da çekimleri başladı. Yeni dizilere gün bulamayan kanalın eski dizileri bu yüzden harcama kararı aldığı konuşuluyor.

FİNAL TARİHİ DE AÇIKLANDI.

Cumartesi akşamları ekrana gelen Son yaz dizisinin 15 ekim tarihinde son kez ekrana gelerek final yapacağı duyuruldu.