Müge Anlı'ya Rakip Gösterilen Star TV'deki Sana Söz Dizisinden Kötü Haber Geldi

Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın başrollerindeki Star TV'nin Sana Söz dizisi Müge Anlı'ya rakip gösteriliyordu. Dizide reyting sıçraması bekleniyordu ancak beklenen olmadı.

Müge Anlı'ya Rakip Gösterilen Star TV'deki Sana Söz Dizisinden Kötü Haber Geldi
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 20:45

2. bölümü ile geçtiğimiz Salı günü ekranlara gelen Sana Söz'den kötü haber geldi.

Uzun süren çalışmalar ve tanıtımların ardından Star TV ekranında yayın haytına başlayan, başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı Sana Söz dizisi, Salı akşamları için alternatif bir dizi oldu.

Uzun yıllardır kayıp kişileri, cinayetleri ve çözülmemiş davaları çözüme kavuşturan Müge Anlı'yı ve Tatlı Sert programını anlatacağı iddia edilerek tanıtımlarına başlandıktan uzun bir süre sonra ekranlara gelen Sana Söz dizisinin ikinci bölüm reytingleri merak konusuydu. Salı akşamları yayınlanan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey'e rakip olan Sana Söz yine ortalamanın altında kaldı.

9 Kasım Salı akşamı 2. bölümü ile ekranlara gelen Sana Söz, tüm kişilerde ve ABC1 gruplarında 11. sırada yer alırken, AB grubunda ise 17. oldu. Henüz ilk 10'a giremeyen dizinin gidişatı pek iç açıcı değil. Sahneleri ve oyunculuk performansları beğeni toplasa da bazı dizi takipçileri birçok konuda senaristleri ve yönetmeni eleştirdi.

Bazı sahnelerde oyunculukların çok abartılı, bazı sahnelerde ise çok sönük kaldığını eleştiren dizi takipçileri, bazı sahnelerin çok abartıldığını ve çekimlerin çok amatörce olduğunu sosyal medyada dile getirdi.

İyi bir hikaye ile ortaya çıkan dizi henüz reytinglerde istenilen noktada değil. Ancak bazı değişiklikler ile zirveye oynayabilir bir yapım olduğu tartışmasız.

Gelecek haftalarda reyting sıralamasında neler olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

16 Kasım Salı günü yayınlanacak Sana Söz 3. bölüm ilk fragmanı

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port