Mucize Doktor’un yıldızı Taner Ölmez’in başrolündeki yeni dizi belli oldu!

FOX TV ekranında yayınlanan ve sonrasında da final yapan Mucize Doktor adlı dizide başrol oyuncusu olan Taner Ölmez kısa bir aranın ardından yeni diziyle erkana dönüyor.

Mucize Doktor’un yıldızı Taner Ölmez’in başrolündeki yeni dizi belli oldu!
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 19:11

Taner Ölmez, Metcezir dizisindeki Mert Serez karakteriyle akıllara yazılmıştı. Fakat FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisindeki Ali Vefa karakterine hayat vermesiyle sadece Türkiye'nin değil tüm dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline dönüştü.

2009 yılından bu yana çok sayıda dizi ve film projesinde yer almakta olan Taner Ölmez başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Oynadığı her dizide hayat verdiği karakterleri büyük bir ustalıkla canlandıran Taner Ölmez üstelik çokta seviliyor.

EKRANA ARA VERMİŞTİ

Mucize Doktor adlı diziden sonra herhangi bir projede yer almayan Taner Ölmez'in yeni dizisi de belli oldu..

Gelen bilgilere göre Aybüke Pusat'ın kadın başrol olduğu Blu TV'nin Alef isimli dizisinin ikinci sezonunda erkek başrol oyuncusu olarak Taner Ölmez'de yer alacak.

Konuyla ilgili TV00 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre May Productionus imzalı dizinin ikinci sezonu için hazırlıklarda sürüyor..

KADROYA BOMBA İSİMLER

Kadroya ikinci sezon için çok ünlü isimler katıldı. Alef adeta bambaşka bir hikayeyle dönüyor.

Dizinin ilk sezonunda Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan ile Melisa Sözen gibi isimler başrolleri paylaşıyorlardı. Mistik hikayesiyle dizi geçtiğimiz sezon yoğun ilgi görmüştü.

Kadrosu tümden yenilen Alef dizisinde Su Kutlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Ufuk Karaali, Cankat Aydos, Nizam Namidar gibi önemli oyuncular da yeni sezonda yer alacak..

Önümüzdeki ay çekimlere başlanacak olan dizi ekini hem Kapadokya hem de istanbul'da sete çıkmış olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Gökhan Tiryaki bulunuyor.

TANER ÖLMEZ KİMDİR?

Vikipedi sitesindeki derlemeye göre Taner Ölmez aslen Tuncelilidir. 9 Ağustos 1986 tarihinde Tunceli'de doğan Taner Ölmez 2021 itibariyle 35 yaşındadır. Kapalı Çarşı, Kül ve Ateş ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol alan Taner Ölmez asıl çıkışını Mucize Doktor dizisiyle yapmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez ayrıca Hakan Muhafız dizisinde de yer alarak adını Tüm dünyaya duyurmuştur.

Mucize Doktor dizisinden sonra herhangi bir projede yer almayan Taner Ölmez'in Alef dizisiyle geri dönecek olması çok sevindirdi.