Merve Dizdar'ı severek izleyenlere kötü haber... Masumlar Apartmanı'nda oynuyordu

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı TV dizisinde Gülben Karakterine hayat veren Merve Dizdar'dan kötü haber.. Önce Farah Zeynep Abdullah ayrılmıştı..

Merve Dizdar'ı severek izleyenlere kötü haber... Masumlar Apartmanı'nda oynuyordu
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2021 13:55

Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakterinin Masumlar Apartmanı dizisinden ölerek çıkması sonrası şimdide Gülben karakterinin diziden çıkacağı iddia edildi.

Kırmızı Oda dizisinin sezon finalinde ve ilk bölümünde kısa bir sahne de yer alan Gülben karakterinin yolculuğuna bundan böyle TV8 ekranlarında devam edeceği öne sürüldü.

Merve Dizdar şimdilik konuyla ilgili bir açıklama yapmıyor olsa da Masumlar Apartmanı dizisinin 40.bölümünde evlilik haberinin gelmesi büyük şaşkınlık yaratmıştı.

Seyirciler Esat ve Gülben'in evlenecek olmasına seviniyor olsa da durum hiç öyle olmayacak. Esat ve Gülben evlenerek uzaklara yerleşecekler. Apartmandan çıktıkları içinde artık dizide yer almayacaklar.

Öte yandan 41.bölüm fragmanından da görüntüler geldi. Gülben Çeyiz hazırlıklarına başlamış görünüyor.

BABA SİNİRLENDİ

41.Bölüme ilişkin Yayınlanan yeni fragmanda Gülben'in herkesin kahvaltı masasında olduğu bir anda, ''Ben Esat'a evlenme teklifi ettim.'' sözleri herkesin buz kesmesine neden oluyor. Ve Gülben'in açıklaması tüm aileyi şaşırtırken henüz daha hastaneden yeni taburcu olmuş olan Hilmi Baba'nın ''Nerede görülmüş kız tarafının teklif ettiği?'' sözleri ise izleyicileri güldürecek gibi duruyor.

Büyük bir telaş içerisinde ne yapacağını bilemeyen Gülben çeyiz hazırlıklarına başlarken yardımına ise yine ablası Safiye koşuyor.

Merve Dizdar'ın yer alacağı bölümlerin en az 5 bölüm daha sürmesi beklenirken, 5 bölüm sonrası diziden çıkabileceği endişeleri sürüyor.

Gülben'in ardından Hilmi baba ve İnci'nin dedesinin de diziden ayrılması bekleniyor.. Senaryo ilerledikçe diziye yeni isimlerin de dahil olacağı düşünülüyor. Son olarak diziye Melisa Şenolsun dahil olmuştu.. Melisa Şenolsun'un Farah Zeynep Abdullah'ın yerine geldiği biliniyor..

İşte TRT1 tarafından paylaşılan Masumlar Apartmanı dizisinin 41.bölümüne ait fragman