Menajerimi Ara Dizisinde Dicle'yi Canlandıran Ahsen Eroğlu Yeni Dizisini Açıkladı

STAR TV ekranında yayınlanan TV dizisi Menajerimi Ara final yapmıştı. Dizide Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu yeni dizi projesini duyurdu. İşte ayrıntılar...

Menajerimi Ara Dizisinde Dicle'yi Canlandıran Ahsen Eroğlu Yeni Dizisini Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 17:05

Star TV'nin sevilen uyarlama dizisi Menajerimi Ara'da Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu, yeniden setlere dönüyor.

Daha önce birçok başarılı projede yer alan Ahsen Eroğlu, Menajerimi Ara dizisindeki doğallığı ve başarılı performansıyla Türkiye'nin en çok konuşulan ve beğenilen oyuncuları arasına girdi.

Bir kaç ay önce yayın hayatına veda eden Menajerimi Ara dizinin ardından kısa bir süre dinlenme fırsatı yakalayan güzel oyuncu, kendisine yakışan mini dizi projesiyle ekranlara dönüyor.

Yeni proje müjdesini hayranlarına duyuran Ahsen Eroğlu, son tatil günlerini iyi geçirmeye çalıştığını ve yeni projelerin de olacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Bunu Bir Düşünün isimli mini dizide yer alacağını doğrulayan güzel oyuncu, projesiyle ilgili çok detay vermese de bir açıklamada bulundu. Ahsen Eroğlu projeyle ilgili, düşündüklerini ve hissettiklerini kapsayan bir hikaye örgüsü olduğunu ve güzel bir iş olduğunu ifade ederek, projede emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Menajerimi Ara dizisiyle ün kazanan Ahsen Eroğlu, birçok teklifle karşı karşıya kalmasına rağmen dinlenmek üzere tatil yapmayı tercih etmişti. Yeni projesi hakkında çok detay vermeyen oyuncu, yakında projeyi sevenleriyle paylaşacağını ve kendisi içinde oldukça önemli bir proje olduğunu da ayrıca ifade etti.

Peki Ahsen Eroğlu Kimdir?

Ahsen Eroğlu, 27 Ekim 1994'de Çorlu'da dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulundan mezun olan Eroğlu, 3MATO'da oyunculuk eğitimi aldı.

Modern Habil Kabil diziyle kariyerine başlayan Eroğlu, sırasıyla Muhteşem Yüzyıl Kösem, Anne, İstanbullu Gelin dizilerinde de rol aldı.

Son dizi projesi ise Fransız Dix Pour Cent dizinden uyarlanan Menajerimi Ara oldu.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler