Meltem Cumbul Sonunda Geri Dönüyor! Yeni Dizisi de duyuruldu

Uzun bir süredir ekranlardan ve setlerden uzak kalan Meltem Cumbul geri dönüyor. 7 yıllık set orucunu Meltem Cumbul , Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Kırmızı Oda dizisiyle bozacak. Erkan Petakkaya kadar dizide kalacak mı?

Meltem Cumbul Sonunda Geri Dönüyor! Yeni Dizisi de duyuruldu
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2021 13:46

Yılan hikayesi dizisiyle ünlenen Meltem Cumbul uzun yıllardır setlerden uzakta. Çok sayıda seveni de bulunan ünlü oyuncu uzun bir süredir hiç bir projede yer almıyordu.

Yaklaşık 7 yıldır setlerden uzak kalan ünlü oyuncunun Acun Ilıcalı'ya ait TV8 kanalındaki Kırmızı Oda dizisiyle el sıkıştığı duyuruldu.

Haberin sosyal medyaya da düşmesinin ardından Meltem Cumbul'un hayranları bu gelişmeye çok sevindiler.

Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna katılan Meltem Cumbul'un hangi karakteri canlandıracağı henüz duyurulmadı.

TV100 Ekibinde yer alan Gazeteci birsen Altuntaş'ın iddiasına göre OGM yapım şirketi tarafından yayınlanan Kırmızı Oda dizisine Meltem Cumbul'un ne zaman dahil olacağı henüz bilinmiyor. Bu akşam 50.bölümüyle ekranda olacak olan Kırmızı Oda dizisinin tahminlere göre en az 53 yada 54.bölümünde Meltem Cumbul'un yer alması bekleniyor.

Bugüne dek gelen bir çok teklifi reddeden Meltem Cumbul artık Kırmızı Oda dizisiyle ekranlarda boy gösterecek.

Geçmişte Oyuncular Sendikası'nda da başkanlık yapan ödüllü oyunculardan Meltem Cumbul ayrıca oyuncu olmak isteyen gençlere bir süredir de eğitimler veriyor.

Meltem Cumbul'un dizide kaç bölüm yer alacağı ise henüz şimdilik bilinmiyor. Ancak en az Erkan Petekkaya kadar dizide yer alması bekleniyor.

Erkan Petakkaya'da Kırmızı Oda dizisinde rol almış ve Sadi karakterini canlandırmıştı..