Melisa Şenolsun'dan Yeni Bomba! Daha Yeni TRT Dizisine Geçmişti

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı TV dizisine Farah Zeynep Abdullah'ın yerine gelen Melisa Şenolsun'dan yeni bir bomba daha geldi. Bu sefer seyirci karşısına Netflix filmiyle çıkacak. İşte ayrıntılar...

Melisa Şenolsun'dan Yeni Bomba! Daha Yeni TRT Dizisine Geçmişti
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 17:45

Son dönemde yer aldığı projelerle adından sık sık söz ettiren Melisa Şenolsun, bu sefer bir Netflix filmi ile seyirci karşısına çıkacak.

TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda takıntılı ve ailesi ile problemler yaşayan Rüya karakterine hayat veren Şenolsun, Netflix yapımı 'Kimya' isimli film ile seyirci karşına çıkmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde kendisinin yer aldığı filmde, Levent Üzümcü, Belçim Bilgin, Bora Akkaş, Esra Ruşan ve Celil Nalçakan yer alacak. 18 Ekim'de izleyici ile buluşacak filmin yönetmeni ise güzel oyuncunun eski sevgilisi Umut Evirgen.

Kimya filminin özel gösteriminde açıklamada bulunan Melisa Şenolsun, eski sevgilisi yönetmen Umut Evirgen'in özgün ve farklı bir yönetmen olduğunun altını çizerek Kimya karakteri ile ilgili, Herkesin kendinden bir şey bulacağı bir karakteri canlandırdığını ifade etti.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port