Masumlar Apartmanından Ezgi Mola Gidiyor Yeni Safiye Bulundu

TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı TV dizisi yeni sezon heyecanı yaşarken şaşırtıcı bir iddia gündeme geldi. Ezgi Mola diziden ayrılıyor yerine gelecek oyuncu ise Neslihan Atagül..

Masumlar Apartmanından Ezgi Mola Gidiyor Yeni Safiye Bulundu
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 21:46

TRT1 Ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezon çekimleri başlıyor. Yeni sezonda İnci olmayacak. Ancak safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola'nın da diziden ayrılacağı söyleniyor.

Bu iddiaya ne kanal ne de Ezgi Mola henüz bir açıklama yapmış değil. Önümüzdeki günlerde yeni sezon için ekip bir araya gelecek.

Ancak bir sorun var. Ezgi Mola koronavirüse yakalandı ve evde karantinası sürüyor. Çekimlere nasıl katılacağı bilinmezken şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı.

SAFİYE KARAKTERİ DEĞİŞİYOR

Yeniçağ'da yayınlanan bir habere göre Ezgi Mola'nın muhalif paylaşımları nedeniyle TRT1'de istenmediği iddia ediliyor.

t25-sefirin-kizinin-naresiydi-867.jpg

Geçtiğimiz günlerde kanala yönelik eleştirisiyle gündeme gelen Ezgi Mola'nın diziden ayrılacağı onun yerine ise Safiye karakterini canlandırmak için Neslihan Atagül'ün geleceği konuşuluyor.

Son olarak Sefirin Kızı adlı dizide kilit bir rolü canlandırmış ve Nare karakterine hayat vermişti. Ardından bağırsak sendromu nedeniyle ayrılık kararı alan Neslihan Atagül’ün de yeniden ekranlara geri dönüş yapacağı konuşulurken TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat vereceği öne sürüldü.

Henüz bu iddiayla ilgili net bir açıklama yapılmazken TRT1 izleyicileri haberlere isyan ediyor.

Ezgi Mola'nın olmadığı Masumlar Apartmanı dizisini izlemeyeceklerin sayısı epey bir fazla. Ezgi Mola'nın gerek performansı gerek hikayeye uyumu bir çok kişi tarafından çok sevilmişti.

Son olarak Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisinde rol alacak Ezgi Mola’nın Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılması durumunda dizinin reytinglerinde bir düşüş yaşanıp yaşanmayacağı çok merak ediliyor..