Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine ATV'den Rakip

TRT1 ekranlarında yayınlanan Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisiyle FOX TV ekranlarında yayınlanan Gökçe Bahadır'ın başrollerindeki Evlilik Hakkında Her Şey dizisine ATV'den rakip dizi geldi. İşte ayrıntılar...

Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine ATV'den Rakip
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2021 19:00

Salı akşamlarının reyting savaşında öne çıkan FOX TV'nin Evlilik Hakkında Her Şey ve TRT1'in Masumlar Apartmanı dizine ATV'den rakip bir dizi projesi geliyor.

Başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Masumlar Apartmanı TRT'nin Salı akşamlarının reyting rekortmeni konumunu hala korumaya devam ediyor. 16 Kasım Salı akşamı 47. bölümü ile seyirciyi bir ağlatan bir güldüren Masumlar Apartmanı, tüm kategorilerde ikinci sırada yerini aldı.

Ancak hala bir ilerleme olmayan Masumlar Apartmanı'na izleyiciler tepkili. Dün yayınlanan 47. bölümde Safiye'nin mutluluğunun kısa sürmesi ve her ne olursa olsun Gülben'in bağışlayıcı ve çocuksu tavırları seyirciyi bir hayli ekranlardan uzaklaştırmaya başladı. Han'ın herkesin işine burnunu sokması ve her durumda saplantılı tavırlar içerisine girmesi seyircide Han'a karşı bir antipati oluşmasına neden oldu. ATV'nin yeni dizisi Masumlar Apartmanı'nın önüne geçmese bile seyirci çalacağı kesin gibi duruyor.

FOX TV'nin en iyi çıkış yakalayan, başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı, Tülin Ece, Sarp Akkaya ve Gökçe Eyüboğlu'nun yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey, her kesimden insana dokunan hikayesiyle reyting kategorilerinde ortalamanın üzerinde yoluna devam ediyor. Sadık seyirci kitlesine ulaşan dizi, reytinglerde ortalamanın üstünde yerini almış olsa da her gelecek yeni dizi bütün dengeleri değiştirebilir.

Salı akşamları yayınlanacak ATV'nin yeni dizisi Destan, gelecek hafta yayın hayatına başlıyor. Başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yer aldığı Destan, şimdiye kadar yayınlanan fragmanları ile bütün ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Sekizinci yüzyıla ışık tutacak dizi, Türk kültürünün Orta Asya'daki yansımalarına bizi götürecek. Güçlü bir kadın kahraman üzerinden destansı bir hikayeyi ekranlarına getirecek olan ATV, reyting sıralarını alt üst edecek gibi duruyor.

Salı akşamlarının reyting savaşında neler olacak biz izleyiciler de hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler