Masumlar Apartmanı kadrosuna giren yeni oyuncuya jest üstüne jest

TRT1 ekranlarında yayınlanan Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Yeni oyuncunun diziye dahil olmasıyla birlikte dizinin oyuncuları jest üstüne jest yağdırdı.

Masumlar Apartmanı kadrosuna giren yeni oyuncuya jest üstüne jest
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2021 19:59

Masumlar Apartmanı dizisine Han'ın eski nişanlısı Ceylan karakteriyle giriş yapan Aslıhan Gürbüz büyük heyecan yarattı.

Dizinin oyuncularından Merve Dizdar ve Ezgi Mola başta olmak üzere hemen hemen kadroda yer alan her oyuncu Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna yeni dahil olan Aslıhan Gürbüz'ü sosyal medya hesaplarından paylaşarak gelişini kutladılar.

Masumlar Apartmanı kadrosuna yeni dahil olan Aslıhan Gürbüz'de bu jeste kayıtsız kalmayarak başta Ezgi Mola ve Merve Dizdar olmak üzere diğer oyuncuların bu jestine kayıtsız kalmayarak o da söz konusu paylaşımları ınstagram hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu.

aslihangurbuz-3-1.jpg

Aslıhan Gürbüz'ün Ceylan karakteriyle giriş yaptığı Masumlar Apartmanı dizisinde yine hikayenin Han ve Ceylan arasında hız kazanması bekleniyor.

Daha önce Rüya karakteriyle Han karakteri yakınlaştırılmak istenmiş ancak seyirci de bu durum ters tepince Rüya karakterinin sahneleri azaltılmıştı.

Şimdilerde Ceylan karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz'ün Masumlar Apartmanı dizisine dahil olmasıyla birlikte Han ve Ceylan'ın dizinin diğer bölümlerinde daha fazla ön planda olması bekleniyor. Kaynak: Televizyongazetesi

İlgili Haberler