Masumlar Apartmanı Dizisinin Başrol Oyuncusu Birkan Sokullu Herkesi Ağlattı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Sevilen dizi Masumlar Apartmanı yeni sezonda da fırtına koparıyor. Yeni bölüm fragmanında Birkan Sokullu hayat verdiği Han karakteriyle herkesi ağlattı..

Masumlar Apartmanı Dizisinin Başrol Oyuncusu Birkan Sokullu Herkesi Ağlattı
Yayınlanma Tarihi : 26 Eylül 2021 00:21

Camdaki Kız ve Kırmızı Oda dizilerine ilham kaynağı olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun ''Madalyonun İçi'' romanında yer alan Çöp Apartman bölümünden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi TRT1 ekranlarında fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Bu sezonda ekranda olan Masumlar Apartmanı dizisi herkesi derinden yaralamaya devam ediyor. Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakterinin ölerek diziden ayrılması sonrası akıl hastanesine yatan Han adeta yürekleri sızlattı.

Söylediği her söz anlattığı her anı herkesin içini sızlattı.

Yoğun göz yaşının hakim olduğu Masumlar Apartmanı 39 bölümdür izleyiciyi ekrana kilitlerken 40.bölüm fragmanı da geldi.

Dizide Han yine herkesin içini sızlattı.

Son bölümün final sahnesinde ilaçlarına ulaşmaya çalışan Han yere yığılmış ve sonrasında da hastaneye kaldırılmıştı.

40.bölüm fragmanında ise Hikmet'in hayat mücadelesi verdiği görüldü..

Yayınlanan yeni fragmanda Han'ın hastane yatağında yatan babasına, ''Orada eğer İnci ile karşılaşırsan iyiymiş de, kendini bırakmamış de dayanıyormuş de.'' dedikten sonra, ''Senden ilk defa bir şey rica ediyorum, ölme baba!'' diyerek adeta yürekleri sızlattı.

Dünyadaki en büyük acılardan birisi kuşkusuz baba acısı.. Han'ın bu acıyı yaşamış insanları adeta derinden yaraladığı ve içini sızlattığı görüldü. Sosyal medyada göz yaşı seline neden olan yeni bölüm fragmanı adeta bölümden bile daha fazla izlenir oldu..

Öte yandan En Son Haber'in derlemesine göre İnci'nin mezarı başında ağlayan Han'a İnci'nin dedesi sarılıp destek olmaya çalıştığı görülüyor.

Ve Safiye babası için gözyaşı dökerken bütün aile de kötü anlar yaşıyor. ,

İşte Dram ve Hüzün dolu Masumlar Apartmanı adlı Dizinin 40.bölüm fragmanından bazı sahneler..