Masumlar Apartmanı dizisinin 48.bölümünde Ceylan'a Safiye meydan okuyor

TRT1 ekranlarında Ezgi Mola ile Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisinin 48.bölümüne ait fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ortalık Ceylan için karışıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinin 48.bölümünde Ceylan'a Safiye meydan okuyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2021 11:07

Objektif Port- 48.Bölümüyle ekrana gelecek olan Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan sonunda yüzünü iyiden iyiye gösteriyor.

Han eski Nişanlısını da alarak Ailesinin yaşadığı eve götürüyor. Safiye ve Gülben bu durum karşısında şaşkına dönüyor.

Ancak bu evde Ceylan pekte iyi karşılanmıyor. Safiye bu bölümde adeta Ceylan'a laf üstüne laf sokacak.

Safiye'nin Ceylan'a en ağır tepkisi ise mutfak konusu açılınca oluyor. Hala mutfağa Gülben'den başka kimseyi sokmuyor musun. İkiniz mi giriyorsunuz diye soran Ceylan'a Safiye okkalı bir yanıt vererek. Daha önce üçüncü bir kişi girmişti diye yanıt veriyor.

Bunu duyan Ceylan ise kim diye sorunca İnci yanıtını alıyor..

MEŞHUR TABLOYU ESRA ALDI

Öte yandan sergideki Han'ın çöp toplarken çekilmiş fotoğrafına ait tabloyu ise İnci'nin arkadaşı Esra satın alarak Han'a gönderiyor.

Han'ın muhtemelen o tabloyu parçalaması bekleniyor.

Ceylan ve Han karakterinin önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yeni bölümlerde daha fazla ön planda olması bekleniyor. Öte yandan Rüya karakteri de pek tutmadığı için pek yakında diziden ayrılacağı düşünülüyor.

Rüya karakterine Melisa Şenolsun hayat veriyordu. Seyirciler Rüya ve Han'ın yakınlaşmasından negatif enerji alınca senaristler hızlı bir şekilde Ceylan karakterini diziye dahil etmeye karar verdi.

48.bölümüyle ekrana gelecek olan Masumlar Apartmanı dizisi 23 Kasım 2021 Salı akşamı TRT1 ekranlarında yayında olacak.