Masumlar Apartmanı Dizisine Yeni Bir Oyuncu Daha Geliyor! Ortalık Fena Karışır

Birkan Sokullu ile Ezgi Mola'nın ve Merve Dizdar'ın başrollerinde olduğu TRT1 Dizisi Masumlar Apartmanına yeni bir oyuncu geliyor. O oyuncunun Özgü Namal olduğu ortaya çıktı.

Masumlar Apartmanı Dizisine Yeni Bir Oyuncu Daha Geliyor! Ortalık Fena Karışır
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 16:17

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi reyting konusunda birinciliği kimselere kaptırmazken oyuncu kadrosu ile de göz kamaştırıyor. Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziye bir kadın oyuncu daha dahil oluyor.

İddialara göre o isim Özgü Namal'dan başkası değil.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın yayınladığı habere göre uzun bir süredir yapımcıların peşinden koştuğu Özgü Namal bundan böyle Masumlar Apartmanı dizisinde seyirci karşısında olacak.

Son olarak Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu bir platformda yayınlanan Hükümsüz dizisinin kadrosundan son anda ayrılan Özgü Namal'ın en büyük isteği çocuklarına daha fazla zaman ayırabilmek için dijital projelerde çalışmak.

Geçtiğimiz yıl eşi Serdar Oral'ı beklenmedik bir şekilde kaybeden başarılı oyuncuya Masumlar Apartmanı dizisinden teklif gitti. Ödüllü oyuncu teklifi kabul ederse uzun bir aranın ardından seyirci karşısında olacak.

5f7c704a5542871424dc384f.jpg

Masumlar Apartmanı dizisinin senaristi kulislerde dolaşan bilgilere göre Özgü Namal ile bağlantıya geçti. Yapımcı Onur Güvenatam'ın ise ödüllü oyuncu Özgü Namal'a rekor bir rakam önerdiği öne sürüldü. Ancak ünlü oyuncunun gelen teklife sıcak bakmadığı öne sürülüyor.

Yapımcı ve senaristin ise vazgeçmeye niyeti yok. Üstelik haberin basına yansımasının ardından Özgü Namal'ın çok sayıda seveni projeyi kabul etmesi gerektiği yönünde destek mesajları yayınlamaya başladılar.

Özgü Namal Kimdir?

2021 itibariyle 42 yaşında olan Özgü Namal 28 Aralık 1978 doğumludur. Doğum yeri İstanbul'un Üsküdar ilçesidir. Duygu Namal adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Anne tarafından Selanikli baba tarafından ise Makedonyalıdır.