Masumlar Apartmanı Dizisinden Herkesi Ağlatacak Gelişme

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı dizinin yeni sezonu başladı. Ancak herkesi üzen bir detay vardı.

Masumlar Apartmanı Dizisinden Herkesi Ağlatacak Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 17 Eylül 2021 19:41

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonuyla başladı. Melisa Şenolsun diziye hızlı bir giriş yaptı.

Üstelik Han'la komşu bile oldu.

Ancak seyirciler tepkili.

Daha ilk bölümden böylesine bir aşk başlangıcı olmasını yaşanan drama ters buldular. Melisa'nın en az bir kaç bölüm sonra girmesi beklenirken ilk bölümden diziye giriş yapması izleyiciyi çileden çıkardı.

Han'ın her söylediği söz izleyicileri ağlatırken Safiye'nin hastalığının artması ve Naci'ye hiç ulaşamıyor olması ise saçmalık ötesi bulundu.

Naci için ABD'de tedavi görebileceği hastaneyi aynı zamanda da parayı Han ve Safiye ayarlamıştı. İnsanın düşmanı olsa yine de bir arar sesini duyururdu diyen seyirciler senaristlere tepki yağdırdı.

Üstelik Masumlar Apartmanı dizisine yönelik eleştirileri sadece seyirciler değil Televizyon gazetesi adlı bir internet sitesi de haber analiz yayınlayarak sayfalarına taşıdı.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin artık herkesin iyi bildiği temizlik takıntısının fazlasıyla göze battığını da birçok kişi belirtiyor. Sosyal medya yorumlarında da bu durumun dizide artık abartı neticesinde fazlaca kullanılmasına duyulan rahatsızlığı görebilirsiniz.

Dizinin ilk bölümünde yaşanan bu gelişmeler herkesi derinden yaralarken yeni bölümünde yaşanacakları herkes çok merak ediyor. Bu bölümde herkes yeterince göz yaşı döktü. Diğer bölümde kimse ağlamak istemiyor.

Öte yandan Masumlar Apartmanı 39.bölüm yeni fragmanı da yayınlandı