Masumlar Apartmanı Dizisinden Gülben'de Çıkıyor, Merve Dizdar'ın yeni dizisi ise belli

TRT ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar hakkında flaş bir iddia gündeme geldi. Dizdar'da tıpkı Farah Zeynep Abdullah gibi diziden çıkıyor

Masumlar Apartmanı Dizisinden Gülben'de Çıkıyor, Merve Dizdar'ın yeni dizisi ise belli
Yayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2021 15:39

Masumlar Apartmanı 2.sezona başladı. Ancak dizide Farah Zeynep Abdullah'ın yokluğu hissedildi. İzleyiciler yeni karaktere alışmaya çalışsa da ( Rüya ) mevcut karakterleri daha çok seviyor.

Son olarak İnci'nin yerine Menisa Şenolsun 'Rüya' karakteriyle giriş yapmıştı. Başarılı bir performans sergilese de izleyici hala İnci'yi arıyor.

Ancak dizide beklenmedik bir veda daha gerçekleşecek. F5haber'in iddiasına göre Merve Dizdar oynamış olduğu Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılarak TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisine geçecek.

Gülben'in evlenerek diziden çıkacağı konuşuluyor. Aşık olduğu Esat karakteri son bölümde kendisine evlenme teklifi etmiş ve bunu duyan Safiye ise önce çok kızmış ardından da Gülben'i karşısına alarak evlen ve git. Yuvanı kur ve mutlu ol diyerek çıkışmıştı.

Şimdi iddialara göre Gülben evlenerek hem apartmandan hem de diziden ayrılacak. Ancak Kırmızı Oda dizisinde hikaye kaldığı yerden devam edecek. Çünkü Gülben'in doktor hanıma başvurmasının nedeni eşi Esat'la yaşamış olduğu sorunlar olacak.

Masumlar Apartmanı dizisinden böylesine etkili bir ana karakterin ayrılacak olması dizinin reytinglerinde nasıl bir sonuç verecek henüz bilinmiyor.

Ancak bilinen bir şey var ki Masumlar Apartmanı seyircileri Gülben'i çok özleyecek.

Henüz Merve Dizdar'dan konuyla ilgili bir açıklama gelmese de ayrılığına kesin gözüyle bakılıyor.