Masumlar Apartmanı Dizisinden Final Sesleri! O detay dikkat çekti

TRT1 ekranlarında yayınlanan Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisinin erken final yapacağı konuşuluyor.

Masumlar Apartmanı Dizisinden Final Sesleri! O detay dikkat çekti
Yayınlanma Tarihi : 17 Ocak 2022 20:05

2 Sezondur ekranda olan Masumlar Apartmanı dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Dizinin hikayesi hızlı bir şekilde ilerlemeye başladı.

Gülben ve Esat'ın evlenmesinin ardından şimdi de Safiye ve Naci evleniyor. Bu durum beklenmedik bir gelişme olarak yorumlandı. Seyircilerin büyük bir bölümünde finalin artık yaklaştığı konuşuluyor.

İlerleyen bölümlerde Safiye ve Gülben tamamen iyileşerek sağlıklarına kavuşacak. Hafif takıntıları olsa da bunlar büyük takıntılar olmayacak. Hikmet bey vefat edecek ve Han ile Ceylan evlenecekler.

Dizinin ilerleyen bölümleri merakla beklenirken artık senaryoda sona gelindiği konuşuluyor. Hatta çok sayıda seyirci Haziran ayının bile beklenilmeden dizinin final yapacağını öne sürüyor.

Haber Global tarafından yayınlanan bir haberde de final iddialarını doğrular nitelikte ifadelere yer verildi.

Yılbaşı nedeniyle ekranlara 2 hafta ara veren dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında, temizlik takıntısı olan ve evden adımını atmakta zorlanan Safiye'nin gençlik aşkı Naci'yle nikah masasına oturması dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz bölümlerde Gülben'in Esat'la evlenmesi, 54. bölümde ise Safiye ile Naci'nin nikah masasına oturması dizi hayranlarının final endişesine kapılmasına neden oldu.

Gülben’in değişen hayatı ve Safiye’nin çok hızlı değişimden geçmesi gibi detaylar Masumlar Apartmanı’nın sezon sonunda final yapacağı iddialarını gündeme getirdi.

Dizinin yapım şirketi OGM Pictures ve TRT 1’den final kararıyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Masumlar Apartmanı şimdiye dek 53 bölümdür ekranda. 54.Bölümüyle yarın ekrana gelecek olan Masumlar Apartmanı dizisi için ise büyük endi