Masumlar Apartmanı Dizisinden Dengeleri Alt Üst Eden Gelişme

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı TV dizisinde dengeleri alt üst edecek bir gelişme yaşanacak. Safiye gerçekle yüzleşiyor. İşte Safiye'nin yüzleştiği o gerçekler...

Masumlar Apartmanı Dizisinden Dengeleri Alt Üst Eden Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2021 22:22

TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 2. sezonun 1. bölümüyle yine milyonları ekran başına kilitledi. İzlenme rekorları kıran dizi yeni sezona oldukça iddialı ve hızlı başladı. Ancak yeni sezonun 2. bölümünde yaşanacaklar dizisinin seyrini değiştirecek gibi görünüyor.

Yeni sezona zirvede başlayan TRT1'in gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizisi Masumlar Apartmanı, yarın akşam saat 20.00'de yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Çarpıcı öyküsüyle yeni sezona bomba gibi başlayan dizi de gelecek bölümler merakla bekleniyor. Yarın yayınlanacak yeni bölümde ise tüm olayların seyrini değiştirecek bir durum yaşanacak.

Fragmanı yayımlanan yeni bölümde; Safiye, yaşanan dramatik olaylardan sonra eve bir yabancının girmiş olduğu gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Eve babası zoru ile giren Rüya'nın getirdiği mikroplardan korunmak adına oldukça farklı bir önlem alan Safiye'nin çırpınışına ev halkı el atar. Ancak bu sefer farklı bir yol izleyeceklerdir.

Diğer yandan Esat, Gülben'e beklenmedik bir ziyaretçi getirir. Han ise otelden ayrılır. Rüya hem Han'ı hem de ailesini yakın takibe alır. Bu esnada yaşanan yaşanan bir olay ise gösteriyor ki dizinin tüm seyri değiştirir.

İşte 21 Eylül Salı akşamı yayınlanacak Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanı...

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port