Masumlar Apartmanı Dizisinden Ayrıldığı Söylenen Ezgi Mola Kararını Duyurdu

TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezon çekimlerine başlarken Ezgi Mola ayrıldı iddiaları vardı. Ezgi Mola son kararını resmen açıkladı. İşte detaylar...

Masumlar Apartmanı Dizisinden Ayrıldığı Söylenen Ezgi Mola Kararını Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2021 20:30

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezon çekimlerine başladı.

Masumlar Apartmanı, yeni sezon çekimlerine başlarken en sevilen başrol oyuncularından Ezgi Mola'nın ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı. Hatta bazı haber sitelerinde 'ayrıldı' ifadelerine yer verilmişti. Ancak Ezgi Mola son noktayı koydu.

Dizinin en sevilen karakteri Safiye'ye hayat veren Ezgi Mola'nın yeni sezon çekimlerine başlarken 'ayrıldı' iddialarına yanıt vermemesi kafaları karıştırmıştı. Ayrıca uzun süre bu iddiaların ortada kalmasına neden olmuştu. Ezgi Mola bir takım açıklamalarda bulunarak iddiaları yalanladı.

Masumlar Apartmanı'nın Safiyesi Ezgi Mola, bu tür iddialara itibar edilmemesini isteyerek dizi ekibinin çalışmalara başladığını ve kendisinin de dahil olacağını açıkladı. Böylelikle başarılı oyuncu sete çıkacağını doğrulamış oldu.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından paylaşan Ezgi Mola, yaptığı son paylaşımda hastalığı hafif atlattığını ve setlere döndüğünü aktardı.

Cem Yılmaz'ın kaleme aldığı Erşan Kuneri filminde rol alan oyuncu, kalan sahnelerini çektikten sonra Masumlar Apartmanı setine döneceğini de ekledi.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port