Masumlar Apartmanı Dizisinden 2 Ayrılık Birden

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden 2 oyuncunun ayrılacağı öne sürüldü..

Masumlar Apartmanı Dizisinden 2 Ayrılık Birden
Yayınlanma Tarihi : 22 Eylül 2021 21:30

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Masumlar Apartmanı dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor.

Son bir kaç gündür Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar'ın TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde yer almasının yankıları sürüyor.

Medya kulislerinde dolaşan iddialara göre Gülben ile Esat evlenerek uzaklara gidecekler. Son bölümde balık alırken yaşadıkları diyalogda bunun göstergesi.

Gülben evde çiçeğin bile öldüğünü söyleyince Esat mutlu ve huzurlu bir yuvadan konu açıyor.

Önümüzdeki bir kaç bölüm sonra Safiye'nin de onay vermesi sayesinde beklenen evlilik gerçekleşecek ve Gülben karakteri hem apartmana hem de diziye veda etmiş olacak..

Ancak beklenmedik bir gelişme daha yaşandı.

Dün yayınlanan yeni bölümde Masumlar Apartmanı dizisinde Hikmet karakterine hayat veren Metin Coşkun'un yere yığılması bazı iddiaları gündeme getirdi.

En Son Haber'in derlemesine göre Hikmet karakteri ölerek diziden ayrılabilir.

NELER YAŞANDI?

Masumlar Apartmanı son bölümde karşı apartmandan Han'ın evini gözetleyen ve dinleyen Rüya, Hikmet'in fenalaşarak yere yığıldı gördü.

Safiye ve Gülben ise babalarının durumundan haberdar olmadı. Koşarak eve giden Rüya kapıyı çalıp "Babanızın yardıma ihtiyacı var. Adam ölüyor gitsenize" dedi.

Gülben, Safiye ve Neriman ise babalarını yerde hareketsiz yatarken buldu.

Masumlar Apartmanının final sahnesinde bu yaşananlar Hikmet'in bu bölün ayrılmasa bile önümüzdeki bir kaç bölüm sonra diziden ayrılacağı iddialarını gündeme getirdi.

masumlar-apt-2565.jpg

Dizide bir kaç bölüm sonra daha çok Han ve Rüya karakterinin hikayesi ön plana çıkacak. Safiye evde tek başına kalacak ve Gülben İse evlenerek hem Safiye'ye hem diziye veda edecek.

Hikmet'in bu rahatsızlığı Gülben'in evlilik planlarını daha da hızlandırmasına yol açacak. Babasının ölmeden bu evliliği görmesini isteyecek.

Ve iddialara göre Masumlar Apartmanı dizisinden Hem Merve Dizdar hem de Metin Coşkun ayrılacak.. Gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölüm şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Kaynak: En Son Haber - Objektif Port