Masumlar Apartmanı Dizisinde yer alan Ezgi Mola sevenlerini çok üzdü!

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola dizinin yayınlanan son bölümünde herkesi çok üzdü..

Masumlar Apartmanı Dizisinde yer alan Ezgi Mola sevenlerini çok üzdü!
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2021 15:11

Masumlar apartmanı yine dram dolu bir bölümle ekrana geldi. Dizinin kuşkusuz en etkileyici sahnesi Ceylan'ın artık ortaya çıkması olmuştu.

Ancak dizideki bir başka detaysa Safiye'nin ve Gülben'in eteklerindeki tüm taşları dökmeleri oldu. Aralarında küçük bir rekabet bile yaşandı. Yaptıkları yemekleri evdeki kardeşleri ve babaları Hikmet bey beğenmedi..

Bu duruma Safiye'de Gülben'de çok sinirlendi..

Ertesi gün ise Safiye , Esat'ın karşısına dikilerek önce yaptıklarından ötürü özür dileyip Gülben'e sahip çıktı. Bu sözleri duyan Gülben ablasına gerçeği anlattı. Yıllar önce Naci'yle buluşacağı yeri annesi Hasibe'ye kendisinin söylediğini açıkladı. Bu itiraf karşısında hayal kırıklığına uğrayan Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakteri adeta şoka girdi. Ancak Gülben ısrarla onu ikna etti ve kalbini yeniden kazandı. Ablasının elinden tutarak annesine ait olmayan kıyafetlerden giydirip Naci'nin açtığı kitapçının açılışına elinden tutarak oldu onu da götürdü. Bu Safiye için gerçekten büyük bir adımdı.

Naci onu özel bir şarkıyla karşıladı. Duygu yüklü anlar yaşandı. Derken Naci'nin şeytan ruhlu kızı babası tost yapmaya gittiğinde Safiye'nin karşısına dikilerek abuk subuk konuştu. Önce babasında balığın olmadığını söyleyerek Safiye'ye balığın öldüğü haberini verdi.

O balık Safiye için çok önemliydi. Sonra annesinin Kanada'ya yerleşeceğini söyleyerek kendisinin de babasıyla yaşayacağını söyledi. Ancak babama bir şart koştum o da Safiye ile evlenmemek deyince Safiye neye uğradığını şaşırdı. Kitapçıdan ayrılan Safiye yolda tek başına yürümeye başladı. Gözyaşları içerisinde... O anları izleyenler Ezgi Mola'nın oyunculuk performansına hayran kalırken senariste ise isyan ettiler. Yeter artık Naci ve Safiye'yi rahat bırak diyenler senaristlere ateş püskürdüler.

Ezgi Mola'nın duygu yüklü bu performansı ekran başındaki herkesi ağlattı. 47.bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı ekran yolculuğuna tüm hızıyla devam ediyor..

İlgili Haberler