Masumlar Apartmanı Dizisinde Seyirciyi Yakından İlgilendiren Bir Değişim Var

TRT1 Ekranlarının en çok izlenen TV dizisi, Masumlar Apartmanı ne zaman ekrana dönüyor belli oldu..

Masumlar Apartmanı Dizisinde Seyirciyi Yakından İlgilendiren Bir Değişim Var
Yayınlanma Tarihi : 05 Eylül 2021 16:57

TRT1 Ekranlarında yayınlandığı günden itibaren gerek hikayesi gerek oyuncu kadrosuyla en çok sevilen dizilerden biri haline dönüşen Masumlar Apartmanı dizisi ikinci sezon çekimlerini sürdürüyor.

Seyircileri ilgilendiren bir gelişme var. Normalde dizinin Eylül ayının ilk haftası ekranda olması bekleniyordu. Ancak yaşanan aksilikler nedeniyle bu tarih değiştirildi. Kesin olarak Gazete Duvar'da yer alan habere göre 14 Eylül Salı Günü akşam saat 20.00'de TRT1 ekranlarında yeni sezonun ilk bölümünün ekranda olacağı duyuruldu.

Sezon finaliyle seyircilerin büyük beğenisini alan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni tanımı da seyirci tarafından çok beğenildi.

Öte yandan dizide Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola'nın diziden ayrılacağı iddia ediliyordu.

Ezgi Mola söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek bu iddiaları yalanlamıştı. Dün Objektif Port sayfalarımızda da bu habere yer vermiş ve Ezgi Mola'nın çekimler başladı ben de dahil olacağım ifadelerini sayfalarımıza taşımıştık.

Ezgi Mola neden setlerde değil?

Öte yandan Ezgi Mola'nın neden setlerde olmadığı da ortaya çıktı. Kendisi de sosyal medyasından konuyla ilgili bir paylaşım yapmıştı.

Ezgi Mola Koronavirüse yakalanmış ve tedavisine hızlı bir şekilde başlanmıştı. Ezgi Mola yaptığı açıklamada iki doz aşı olması nedeniyle hastalığı hafif atlattığını belirtmişti.

Öte yandan dizinin yeni bölüm tanıtımı da yayınlandı. Şimdiden 1 milyona yakın izlenme elde edildi.