Masumlar Apartmanı Dizisinde oynayan Merve Dizdar yeni dizisini duyurdu

TRT ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar Netflix dizisinde rol aldı..

Masumlar Apartmanı Dizisinde oynayan Merve Dizdar yeni dizisini duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2021 01:11

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar büyük bir hayran kitlesi elde etti. Hızını alamayan Merve Dizdar TV8 ekranlarında yer alan Kırmızı Oda dizisinde de rol almaya başlamıştı.

Yaz tatilinde de boş durmayan Merve Dizdar bu kez de Cem Yılmaz'ın 'Erşan Kuneri' adlı dizisinde oynadı.

Daha çekim aşamasındayken bile ses getiren efsane dizinin tüm çekimleri tamamlandı. Dizide rol alan Merve Dizdar ünlü komedyen Cem Yılmaz'a teşekkür etti.

Televizyon gazetesi adlı internet sitesinde yer alan habere göre Merve Dizdar sosyal medyasından yaptığı paylaşımda: ; Nasıl teşekkür etsem ne desem az. Beni de bu ekibe dahil ettiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim. Yönetmenim, oyun arkadaşlarım, tüm ekip minnettarım. ‘ diye teşekkür etti.

640xauto.jpg

Netflix ortamında yayınlanacak olan 'Erşan Kuneri' dizisi ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ‘G.O.R.A.’ ile ‘Arif V 216’ filmlerinde de yer alan fenomen karakter Erşan Kuneri’nin öyküsünü anlatacak.

Dizi 1970'lerin sonu ve 1980'lerin başında yaşananları anlatacak. ilk sezon 8 Bölümden oluşacak ve her bölüm ise adeta bir sinema kalitesinde olacak.

Dizide Masumlar Apartmanı oyuncularından Ezgi Mola'da yer aldı. Ezgi Mola TRT1 dizisinde Safiye karakterine hayat veriyor. Cem Yılmaz'ın başrol oyuncusu olduğu dizide Necip Memili, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Bülent Şakrak ve Çağlar Çorumlu gibi oldukça başarılı oyuncular yer alıyor.

ERŞAN KUNERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix ortamında yayınlanacak Erşan Kuneri dizisinin yayın tarihi 2022 yılının Mart ayında veya Nisan ayında olacağı düşünülüyor.

Dizinin kısa tanıtımları bile şimdiden internette rekor kırmayı başardı bile.. Merve Dizdar takipçileriyle yeni dizisini paylaşarak komedyen Cem Yılmaz'a da teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmedi.

İlgili Haberler