Masumlar Apartmanı Dizisinde Korkulan oldu. Veda Ediyor..

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı TRT1 ekranlarındaki TV dizisi, Masumlar Apartmanında işler karışıyor. Farah Zeynep Abdullah'ın ardından Bir Başrol daha diziden ayrılıyor

Masumlar Apartmanı Dizisinde Korkulan oldu. Veda Ediyor..
Yayınlanma Tarihi : 28 Eylül 2021 01:40

Farah Zeynep Abdullah yani İnci karakteri Masumlar Apartmanı dizisine 1.sezonun son bölümünde ölerek veda etmişti.

Senaryo gereği diziden ölerek çıkan Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılığı hem dizinin hikayesinde hem de diziyi seyredenlerde derin bir iz bırakmıştı.

Şimdi ise dizinin sevilen bir karakteri daha diziden ayrılıyor. Bir kaç gündür sosyal medyada dolaşan iddia gerçek oluyor gibi duruyor.

Dizi haberleriyle dikkat çeken TV100 resmen ayrılığı duyuran ilk yayın kuruluşlarından biri oldu.

39 bölümdür ekranda olan dizinin 40.bölümü bugün yani 28 Eylül'de yayınlanmış olacak.

Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, güzel oyuncular Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi başarılı isimlerin başrolünde rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde 40 bölüm büyük bir yankı uyandıracak gibi duruyor.

Dizinin son bölümünde Hikmet yere yığılmış ve ilacı için Safiye'ye yalvarmıştı. Safiye temizliğe daldığı için o yakarışları duyamamıştı. Evi dikizleyen ve ses dinleme cihazı kullanan Rüya yaşananları görmüş ve kapıya dayanmıştı.

Safiye ilk başta onu eve almasa da söz konusu babası olunca vakit kaybetmeden odaya koşmuştu. İşte ne olduysa ondan sonra oldu. Hikmet yani ailenin babası ölmek üzereydi..

Yayınlanan fragmanlarda ise Hikmet'in hastaneye kaldırıldığı ve Han'ın baba ölme diye ağladığı görülüyor.

Tek bir şey istediğini söyleyen Han adeta babasına yalvarıyor.

ÖLÜMÜ KESİNLEŞTİ

Gelen bilgilere göre ekranlarda reyting rekorları kıran bu Dizide Hikmet karakterine hayat veren Metin Coşkun’un öleceği öne sürüldü. Son fragmana bakıldığında bu iddia gerçek olacakmış gibi görünüyor..39.bölümde kalp krizi geçiren Hikmet'e 40.bölümde müdahale edildiği görülüyor. Hikmet yani Metin Coşkun'un yeni bölümde diziye veda etmesi bekleniyor..

HİKMET'İN ÖLÜMÜ SON DERECE DOĞAL

Öte yandan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek bir dizi sever olarak Masumlar Apartmanı dizisini kendisinin de takip ettiğini belirterek TV100'de yer alan haberle ilgili kısa bir değerlendirme yaptı.

hikmet.jpg

Dizi dram üzerine kurulu bir dizi. İnci'nin ölümü derin yaralar açmıştı Han'da.. Şimdi ise babası ölecek. Zamanla Gülben'in de Esat'la evlenerek ayrıldığını göreceğiz. Safiye evde kalacak ve hastalığı giderek ilerleyecek.

Bu diziden tedavi olarak iyileşebilen biri olacaksa oda kuşkusuz Gülben ,Han ve Neriman olacak.

Ancak senaristler bizi ters köşe yapıp Safiye'yi de iyileştirebilir. Naci ile yeniden kavuşup hayata tutunabilir. Ama bildiğim bir şey varsa Hikmet karakterinin ölmesi son derece normal. Temel olarak baktığımızda Masumlar Apartmanı dizisi durağan bir hal almaya başladı.

Safiye'nin Temizlik takıntısının daha çok ekranda olması eleştiri konusu olmuştu. Diziye hareket katmak adına ya Hikmet yoğun bir yaşam savaşı verecek ya da ölecek. Bu bölüm ölmese bile önümüzdeki bir kaç bölümde ölmesi mümkün..

İlgili Haberler