Masumlar Apartmanı Dizisinde Korkulan Oldu! Gülben'in Sırrı Çözüldü

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde yer aldığı TRT1 Ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanından 42.bölüm fragmanı geldi. Merve Dizdar'ın canlandırdığı Gülben'le ilgili gerçeği Esat öğreniyor

Masumlar Apartmanı Dizisinde Korkulan Oldu! Gülben'in Sırrı Çözüldü
Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2021 01:38

TRT1 Ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi reyting konusunda zirveyi kimseye kaptırmıyor.

Dizinin 41.bölümünde nihayet Gülben hedefine ulaşıyor ve Esat'ın annesi ile birlikte kendisine dünür gelmelerini sağlıyordu.

Günler süren temizlik sonunda bitmiş , Esat ve Annesi kız istemeye gelmişlerdi. Günlerdir altına işememek için su içmeyen Gülben son dakikada dayamayıp su içmişti. Tam Esat'ın annesi Gülben'i Hikmet beyden istiyordu ki Gülben krize girmiş ve altına işemişti.

Yaşanan bu durum gerek Esat'ı gerekse annesini şaşkına çevirmişti. Final sahnesi bu şekilde son bulurken Esat acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyor.

Dizinin yayınlanan 42.bölüm fragmanında Han ve Esat özel bir gelişme gerçekleştiriyorlar. Esat acı gerçeği öğrenmek üzere Han'a soruyor. Ama bu tek seferlik bir şeydi değil mi diye soruyor. Han ise Gülben çocukluğundan beri bu dertle uğraşıyor diyerek Esat'a gerçeği anlatıyor.

Gülben odasına kapanıyor ve südüklüyüm bakmayın bana diyerek isyan ediyor..

SAFİYE NACİ'YE SONUNDA KAVUŞUYOR

Öte yandan Naci'de sonunda Amerika'dan iyileşerek geri dönüyor ve Safiye'ye sana geldim Safiyem diye sesleniyor..

ESAT VAZGEÇMİYOR

Gülben'le yeniden yüzleşen Esat hiç bir şeyin üstünü örtmeye niyeti olmadığını belirterek Senden vazgeçmiyorum Gülben diyerek aşkını ilan etmeyi sürdürüyor.

EVE GELEN TELEFON HER ŞEYİ ALT ÜST EDECEK

Eve telefon geliyor ve telefonu Safiye açıyor. Telefondaki ses ise tanıdık bir ses. Ceylan... Safiye duyar duymaz şoka giriyor. Han'a giderek Ceylan aradı bugün diye kötü haberi veriyor. Ceylan Han'ın eski nişanlısı... Ceylan geri dönüyor ve Galata'daki evde kalıyor..

Şimdi herkes Ceylan'ın kim olduğunu merak ediyor...

İşte Masumlar Apartmanı dizisinin yayınlanan 42.bölümünden fragman

İlgili Haberler