Masumlar Apartmanı dizisi için kötü haberi Melisa Şenolsun verdi..

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine Farah Zeynep Abdullah'ın yerine gelen Melisa Şenolsun diziyle ilgili kötü haberi verdi. Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın hayat verdiği karakterlerle ilgili beklenmedik gelişme..

Masumlar Apartmanı dizisi için kötü haberi Melisa Şenolsun verdi..
Yayınlanma Tarihi : 17 Ekim 2021 22:24

İkinci sezonuyla ekranda olan Masumlar Apartmanı dizisinde reyting konusunda beklenmedik bir düşüş yaşanıyor. İlk sezonunda reyting konusunda sorun yaşamayan dizi yeni sezonda hikaye konusunda sorun yaşıyor.

Dizinin durağan bir hal alması seyircide ters tepti. Son olarak diziye Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakterinin ölmesiyle birlikte giriş yapan isim Melisa Şenolsun olmuştu. Dizinin hazırlık sürecinde de Melisa Şenolsun adı bu rol için geçmişti. Ancak Farah Zeynep Abdullah'da karar kılınmıştı.

İnci karakterinde başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu psikoloji gerilimi oldukça yüksek sahnelerde yer almakta yorulunca diziye sezon sonunda ölerek veda etmişti.

Bu boşluğu doldurmak için Melisa Şenolsun'un kapısı çalındı ve diziye dahil oldu. Rüya karakterine hayat veren güzel oyuncu daha önce tanıdığı arkadaşlarıyla yeniden bir araya geldi.

Yaptığı açıklamada setteki arkadaşlarının büyük bir bölümünü önceden tanıdığını belirten Melisa Şenolsun bunun çok büyük bir konfor olduğunu açıkladı.

Daha önce tanıdığı arkadaşları ile yeniden bir araya geldiğini anlatan oyuncu, sette çok rahat ettiğini şu sözlerle anlattı:

Rüya karakterinin önümüzdeki bölümlerde daha da açılacağını belirten güzel oyuncu izleyicilerin farklılıkları ile dikkat çeken bir Rüya karakterini göreceğinin altını çizdi.

HİKAYE DEĞİŞECEK Mİ?

Melisa Şenolsun'un bu açıklaması Safiye ve Gülben karakterini ilgiyle izleyen seyircide ise üzüntüye yol açtı. Diziyi resmen bu iki karakter hayatta tutuyor.

Eğer Rüya karakteri ön plana çıkacaksa Safiye ve Gülben karakteri demek ki daha geri planda kalacak. Vıcık vıcık aşk sahnelerinin yer aldığı dizilerden sıkılanlar bu kez Han ve Rüya karakterinin aşk hikayesini izleyecek. Yetmezmiş gibi Ceylan'da geri dönüyor. Dizi birden bire bir aşk dizisine dönüşecek. Melisa Şenolsun keyifli yeni bölümler beklediğini belirtse de dizinin ana hikayesinden çıkıp bir anda aşk dizisine dönüşmesi seyircide ters tepebilir ve dizi için bu sezon son olabilir.

Masumlar Apartmanı dizisinde izleyicilerin daha öncede en çok sıkıldı sahneler Han ve İnci sahneleriydi.

Hatta çok sayıda seyirci bu sahneleri atladığını ve izlemediğini belirtiyordu.

Şimdi Han-Ceylan ve Rüya üçlüsünün maceraları dizide daha çok ön plana çıkmaya başlarsa dizi kendi kendini patlatabilir.