Masumlar Apartmanı Dizisi İçin Beklenen Gelişme! Final Geliyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve Ezgi Mola, Merve Dizdar ikilisinin başarılı bir performans gösterdiği Masumlar Apartmanı dizisinin finaliyle ilgili bilgiler geldi. Kanal D'deki Camdaki Kız ve TV8'deki Kırmızı Oda dizisinden de son gelişmeler belli oldu.

Masumlar Apartmanı Dizisi İçin Beklenen Gelişme! Final Geliyor
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 02:33

TRT1 ekranlarında ikinci sezonuyla yoluna devam eden Masumlar Apartmanı dizisinde hikaye tümden değişiyor.

44 bölümdür dizide kimse tedavi olmayı aklının ucundan bile düşünmemişti. Çünkü senaristler ve kanalın bildiği tek bir şey vardı.

Tedavi olmaları durumunda Gülben ve Safiye'nin dizinin bir anlamı kalmayacaktı. Yoğun eleştiriler ve reytinglerde düşüşler gelmeye başlayınca senaristler duruma el attı. Hikayenin gidişatına tıpkı kitaptaki gibi hız verildi.

45.Bölümüyle ekrana gelecek Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben'in iyileşmek için beklenen adımı attığını izleyeceğiz.

Safiye için ise geç kalınmış görünüyor.. Han ise daha önce akıl hastanesinde bir süre yatmış ve tedavisinde büyük bir ilerleme kaydetmişti.

Senaristlerin daha fazla diziyi uzatmayacağı 2022 Haziran ayında Masumlar Apartmanı dizisine final yaptıracağı konuşuluyor.

Benzer durumun Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi içinde geçerli olduğu öne sürüldü.

TV8 ekranlarında yayınlanan yine Gülseren Budayıcıoğlu imzalı Kırmızı Oda dizisinin ise gelecek sezonda da yoluna devam etmesi bekleniyor.

Ancak Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı dizisi için medya kulislerinden gelen bilgilere göre bu sezon son sezon. Haziran 2022'de ise her iki dizi final yaparak ekrana veda edecek.

İlgili Haberler