Masumlar Apartmanı 49.bölümde senaryo baştan aşağı değişti! Aşk dizisine dönüşüyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 49.bölümü merakla bekleniyor. Dizinin son bölümü Aslıhan Gürbüz'ün girişiyle birlikte epey bir ses getirdi.

Masumlar Apartmanı 49.bölümde senaryo baştan aşağı değişti! Aşk dizisine dönüşüyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2021 19:15

Rüya karakteri ile Han karakterinin performansı beğenilmeyince Rüya karakterinin sahneleri azaltıldı yerine ise Aslıhan Gürbüz'ün canlandırdığı Ceylan karakteri giriş yaptı.

Han'ın eski nişanlısı olan Ceylan'ın diziye dahil olması deyim yerindeyse dizideki dram havasını bozup diziyi bir aşk dizisine dönüştürdü.

Safiye ve Ceylan'ın birbiriyle dertleşmesi yakınlaşması izleyiciden tam not aldı. Gülben ve Esat'ın evlilik kararıyla yıkılan Bayram ise Okşan'a gönlünü kaptırdı. Böylelikle Bayram için de bir aşk kapısı açılmış oldu.

Han her ne kadar Ceylan'dan uzak durmaya çalışsa da kafası epey karışmış durumda. Ceylan ise Safiye'ye yaptığı onsuz yaşayamıyorum itirafıyla diziye damgasını vuran isim oldu.

49.Bölümde Naci ve Safiye arasındaki buzlar tamamen eriyor. Hatta Naci Safiye'yi öperek büyük bir devrim gerçekleştiriyor.

Yaklaşık 47 bölümdür kavganın ve gürültünün eksik olmadığı Masumlar Apartmanı dizisi artık bir dram dizisi olmaktan çıkıp aşk dizisine dönüşecek görünüyor.

Dizinin 49.bölümüne ait yayınlanan fragmanda bunun bir göstergesi gibi.. Masumlar Apartmanı 49.bölümüyle 30 Kasım 2021 Salı günü TRT1'de ekrana gelecek.