Lucifer Efsanesi Yeniden dönüyor! Ancak Bu kez dizisi değil

Yolculuğuna FOX ekranında başlayan sonrasında ise Netflix'te devam eden fantastik polisiye komedi-drama dizisi Lucifer 6.sezonuyla final yapmıştı. Tom Ellis'in başrollerindeki Lucifer dizisiyle ilgili yeni gelişmeler var.

Lucifer Efsanesi Yeniden dönüyor! Ancak Bu kez dizisi değil
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 15:30

Lucifer efsanesi sadece Amerika'da değil dünyanın dört bir yanında izlenen bir efsaneye dönüşmüştü.

6 Sezon boyunca yayınlanan Lucifer dizisi dünyanın dört bir yanında izlendi. Yakışıklı oyunculardan Tom Ellis'in başrollerindeki dizide fantastik polisiye komedi-drama konuları işlendi.

Tom Ellis tiyatroya dönme kararı aldığını açıklayarak projeye veda etti ve dizi final yaptı. Final sahnesinde ise bir terapist olan Lucifer cehennemden insanları kurtarıp onları cennete göndermek için bir görev üstlendi.

Son sahnede ise kapı çalındı ve dedektif içeri girdi. Orada dedektif ve Lucifer birbirine kavuştu..

Netflix platformunda yayınlanan Lucifer dizisinin finali ise herkesi çok üzdü. Ancak medya kulislerinde şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı.

FİLMİ ÇEKİLECEK

Lucifer dizisinin filminin yayınlanacağı konuşuluyor. Tek seriden oluşan bu filmde bundan sonra dedektif ve Lucifer'in neler yaptığının işleneceği konuşuluyor. Şimdilik sadece söylentiden oluşan bu iddianın 2022 yılı ilkbahar ayında ise gerçeğe dönüşmesi bekleniyor.

Sete çıkacak olan ekibin 2022 son baharında ise filmi vizyona sokacağı öne sürülüyor. Henüz konuyla ilgili ne yapımcı ne de Netflix'den bir açıklama gelmedi. Ancak sosyal medya da çok sayıda kullanıcı Lucifer efsanesinin yeniden dönmesini isterken bu olmuyorsa en azından film olmasını istiyorlar.

Final sahnesinin çok basit ve sıradan olduğunu belirten izleyiciler 6 sezon boyunca izlenme rekorları kırmış efsane bir dizinin final sahnesi böyle olamaz yorumunda bulunuyorlar.

Lucifer, Tom Kapinos tarafından yaratılan bir diziydi 2021 yılına kadar süren Lucifer ilk olarak 2016 senesinde FOX'da ekrana gelmiş ardından Netflx platformuna geçmişti.