Kuruluş Osman dizisinde beklenmedik büyük değişim, ilk adım atıldı

ATV'de deprem etkisi yaratan gelişmeler... ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde büyük bir değişime imza atılıyor

Kuruluş Osman dizisinde beklenmedik büyük değişim, ilk adım atıldı
Yayınlanma Tarihi : 17 Haziran 2022 20:53

ATV'de büyük deprem etkisi... Yalnız Kurt dizisi final yaparken ATV'nin tüm enerjisini Oktay Kaynarca'nın yeni dizisine ve Kuruluş Osman dizisine ayıracağı öne sürülüyor... Kuruluş Osman dizisinde bazı değişikliklerin olacağı bilgisi geldi.

ATV ekranlarının fenomen dizisi Kuruluş Osman dizisinde beklenmedik bir değişim yaşanacak. Son dönemdeki değişimler seyircileri de çok şaşırtmıştı.

1080-001.jpg

Televizyon gazetesi tarafından yayınlanan bir haberde de Kuruluş Osman dizisinde yaşanan son değişim hakkında da detaylar paylaşıldı.

Kuruluş Osman dizisinde üçüncü sezon tamamlandı ve dizinin ekibi 98. bölüm ile birlikte sezon arası verdi. Burak Özçivit’in Osman Bey karakterinde büyük başarı kazandığı dizi geçen sezona göre iki hafta daha erken bitmiş oldu. Dizi ekibinin Eylül ayına kadar dinlenmesi ve dördüncü sezon öncesinde de önemli düzenlemeler yapılması bekleniyor.

3470024-937d4a8d41e7c592c1888ed07b498ade-640x640.jpg
Özellikle Kuruluş Osman dizisinin dördüncü sezon hikayesinin daha etkili olması için senaristler yoğun bir şekilde çalışırken, yapım ekibi de yeni dekorlar üzerinde çalışmalarını başlattı. Zira Kuruluş Osman dizisinin dördüncü sezonu büyük fetihlerin ve büyük tarihi gelişmelerin aktarılacağı bir dönem olacağı için özel bir önem verilmesi gerekiyor.

Dizinin her sezonu öncesinde birbirinden ünlü isimler ekibe katıldı ve bu süreçte birçok yeni karakter ile hikaye sürekli yenilendi. Aynı durum dördüncü sezon öncesinde de gerçekleşecek. Buna ilk ciddi örnek de Dursun Fatih karakteri ile diziye katılan Burç Kümbetlioğlu oldu…

Birçok izleyicinin Savaşçı dizisindeki Bayram Bayat karakteri ile tanıdığı oyuncu, aslında 2009 yılındaki Hanımın Çiftliği dizisinde canlandırdığı Ahmet karakteri ile uzun süredir setlerde yer alan bir isim.

1080.jpg

Çırağan Baskını, Milat, Akıncı gibi dizilerde de izlediğimiz Burç Kümbetlioğlu en çok da Savaşçı dizisindeki etkili Bayram karakteri ile akıllarda kaldı. Mevlana isimli TRT Dijital dizisinde de yer alan ve çekimleri tamamlayan oyuncu, yeni sezon için Kuruluş Osman için gelen teklifi kabul ederek, ekibe dahil oldu.

Kuruluş Osman dizisinde önümüzdeki yaz dönemi içinde birçok yenilik yapılacak ve son dönemin en iyi reytinglerini alan dizisinin dördüncü sezonunda da aynı başarıyı tekrarlaması bekleniyor.

YENİ OYUNCULAR DA KATILACAK

Öte yandan gelen bilgilere göre Kuruluş Osman dizisine yeni oyuncularda katılacak. Eylül ayında yeni sezonda yoluna devam edecek olan Kuruluş Osman dizisinde yeni oyuncularında yer alması bekleniyor.

1038.jpg

ATV, Kuruluş Osman dizisine yüksek bütçeler ayırmıştı.

Dizi ilk başlarda yoğun eleştiri alsa da zamanla ATV'nin en çok izlenen dizilerinden birine dönüştü.

SEÇKİN KADRO SEÇKİN HİKAYE

Kuruluş Osman dizisinin seçkin kadrosu ve seçkin hikayesi dikkat çekiyor! Seyirciler Kuruluş Osman dizisini zirveden zirveye koşturuyor.

YENİ SEZON ÇEKİMLERİ NE ZAMAN?

Ayrıca medya kulislerinde dolaşanlara göre Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon çekimlerinin Ağustos sonunda başlaması ve dizinin Eylül'de de ekranda olması bekleniyor..