Kurtlar Vadisinin Yerine Gelen Yalnız Kurt Dizisinin Göz Kamaştıran Kadrosu

Kurtlar vadisi dizisinin yerine gelen Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt dizisinin kadrosu ses getirdi. ATV ekranlarında yayınlanacak diziden ayrıntılar da belli olmaya başladı.

Kurtlar Vadisinin Yerine Gelen Yalnız Kurt Dizisinin Göz Kamaştıran Kadrosu
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2021 09:12

Kurtlar vadisi dizisi uzun yıllar ekranda gelmiş ve büyük ses getirmişti. ATV ekranlarında şimdi Kurtlar vadisi dizisinin başlattığı akımın devamı olarak gösterilen Osman Sınav imzalı yeni bir dizi geliyor.

Kurtlar vadisi kadar etkili bir dizi olması beklenen dizinin adı Yalnız Kurt dizisi. Dizinin aksiyon dizisi olacağı belirtiliyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturacak.. Ramo dizisinin de fırtınalar estirmesini sağlayan M. Çağatay Tosun bu dizide de hünerlerini sergileyecek.

Televizyon gazetesinde yer alan habere göre dizinin kadrosunda da oldukça önemli isimler yer alıyor. Cihan Ünal ile Hasan Denizyaran gibi usta isimler kadroda yer alıyor.

Gelen son kulis bilgilerine göre Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Polat Bilgin, Deniz Evin ve Murat Han gibi usta isimlerde dizinin kadrosunda yer alacaklar.

Birbirlerinden usta isimlerin yer alacağı Yalnız Kurt dizisine çok daha önemli oyuncuların katılacağı konuşuluyor. Dizinin derin ve gizemli bir hikayesi olacak.

Dizide Golyat isimli bir küresel gücün yaptığı ihanetler ve Golyat'a karşı yapılan mücadele anlatılacak. En az Kurtlar vadisi kadar ses getirecek bu dizide beklenmedik detaylarda işlenecek.. Dizide şer odaklarının kurmuş olduğu tüm hain planlara yer verilecek..

OSMAN SINAV FAKTÖRÜ

Yalnız Kurt dizisinin bu denli ilgi çekici olmasını sağlayan isim ise Osman Sınav. Projenin başında onun olması ATV ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini unutturacak bir dizinin yayınlanmasını sağlayacak.

ATV'de bu dizi sayesinde hem Kurtlar vadisi hayranlarını toplayacak hem de Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin final yapmasıyla kaybettiği reytingleri geri toplayacak.

ATV İLK FRAGMANI PAYLAŞTI

Öte yandan Yalnız Kurt dizisine ait ilk fragmanda ATV'nin resmi youtube kanalından paylaşıldı.

İlgili Haberler