Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun'un kardeşi de ünlü çıktı! Üstelik aynı dizidelermiş

Kurtlar Vadisi dizisinde Memati karakterine hayat veren Gürkan Uygun'un kardeşi hakkında bilinmeyen bir gerçek çıktı. Meğer ağabeyi gibi oda ünlü bir dizi oyuncusuymuş.

Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun'un kardeşi de ünlü çıktı! Üstelik aynı dizidelermiş
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2021 01:20

Kurtlar Vadisi dizisi Türkiye'nin en çok izlenen ve en uzun soluklu dizilerinden biriydi. Efsane dizideki hemen hemen her karakter ülkenin en çok sevdiği isimler haline dönüşmüştü.

Kurtlar vadisi dizisinde canlandırdığı ''Memati'' karakteriyle hafızalara kazınan ve Türkiye'nin en çok sevilen oyuncularından biri haline gelen Gürkan Uygun dizi final yaptıktan sonra çok sayıda dizi ve filmde boy göstermeyi sürdürdü.

Şimdilerde ise TRT1 ekranlarında yayınlanan ve MİT tarafından desteklenen Teşkilat dizisinde Yıldırım karakterine hayat veriyor. Gürkan Uygun'un değişimi ise dikkatlerden kaçmıyor.

Öte yandan sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan 47 yaşındaki ünlü oyuncu hakkındaki gerçekler de araştırılmaya devam ediyor.

MEĞER KARDEŞİ DE OYUNCUYMUŞ

En Son Haber'in derlemesine göre: Başarılı oyuncu Gürkan Uygun'un 39 yaşındaki kardeşi Volkan Uygun'da tıpkı abisi gibi ünlü bir oyuncu çıktı.

Hatta iki kardeşin de beraber aynı dizide birlikte rol aldıkları ortaya çıktı.
Üstelik iki kardeşin birbirlerine olan benzerlikleri ise herkesi şaşkına çeviriyor...

İKİSİ DE KURTLAR VADİSİ DİZİSİNDE OYNAMIŞ


Gelen bilgilere göre Kurtlar Vadisi: Gladio'da yapım asistanı, Çanakkale Yolun Sonu sinema filmi yapım ekibinde de görev alan Volkan Uygun, efsane dizide Memati'nin gençliğine hayat vermiş.

Öte yandan Volkan Uygun en son ''Söz'' dizisinde Kibar yani Üstçavuş Cevdet Aydın karakterine hayat verdi. İşte herkesin çok merak ettiği Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun'un merak edilen oyuncu kardeşinin fotoğrafı.

volkan-uygun-877.jpg

Volkan Uygun hakkında bazı bilgiler.

Gürkan Uygun'un kardeşi olan Volkan Uygun 8 Ocak 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Abisi gibi oyuncu olan Volkan Uygun 2021 itibariyle 39 yaşındadır.

Doğum yeri Kocaeli olan Volkan Uygun 2005-2013 yılları arasında kamera arkasında yapım asistanlığı ve yapım sorumluluğu yaparak televizyon dünyasına adım atmıştır.

Çanakkale Yolun Sonu ve Kurtlar Vadisi: Gladio adlı yapımlarla büyük bir çıkış elde eden Volkan Uygun yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir.

Oyunculuk konusunda en az abisi kadar başarılı bir performans sergileyen Volkan Uygun'un önümüzdeki haftalarda da yeni bir diziyle ekrana gelmesi bile bekleniyor.. Abisi kadar ünlü olmasa da Volkan Uygun oldukça başarılı bir oyuncudur.